Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Štefan počasie ako na hojdačke, hlavne noc u nás okolo 5st. No hlavne naj do nejde k 0, aby sezóna aj pod Kráľovou trocha vydržala, keď sa teraz rozbehla.🍄🌲🍄🌲👍
Reagovať na správu

Pištinko, je chladno, ale aj tak vynikajúco👌🍄🟫👍
Reagovať na správu

Najlepší hubár na Záhorí …👍
Reagovať na správu

Vďaka Radko! Tvoje superlatívy môžu byť aj prehnané. Snáď v kategórii "starcov".
Reagovať na správu

Zasluzene 👏, si isto vzorom pre mnohych hubarov,pre mna urcite. Velmi si zelam, aby som si aj ja ked budem v pokrocilejsom veku uzivala hubacky ako ty. Klobuk dolu ako to perfektne zvladas 🎩👏👍
Reagovať na správu

Si nezastavitelný👍👍
Reagovať na správu

Pištinko, nič Ťa nezastaví. Krásne
si ponachádzal. Máš naozaj môj obdiv.
Veľká a srdečná gratulka! 😃👍👌
Reagovať na správu

Vďaka Evka! Zistil som, že úspech závisí od trpezlivosti aj keď sa zo začiatku nedarí.
Reagovať na správu

Krásne si to namiešal,super že si sa podelil aspoň máš dôvod ísť znova..
Reagovať na správu

Ďakujem Stanislav! Ak budem nabudúce úspešný podelím sa zas s ďalšími priateľmi.
Reagovať na správu

Pištinko, parádička 💪👍👍👍
Reagovať na správu

Krásny jesenný všetkými farbami hrajúci košík
gratulujem Pištinko 
Reagovať na správu

Pekne si naplnil kosik 😍. U nas sa tiez tento rok dari kucierkam. Aj suchohriby som videla ale total napite vodou. Ozaj su to "spongie" 🤭
Reagovať na správu

Vďaka Lenka! Prvé kučierky som objavil až predvčerom a dúfam, že po týchto dažďoch ich bude pribúdať Mám ich veľmi rád v polievke. Suchohríby ma sklamali.
Reagovať na správu

Pekne si ho naplnil Štefan 👍👌
Reagovať na správu

Pištinko,ako vždy,na parádu 👌👌👌👍👍👍🥂💯🥇
Reagovať na správu

Ďakujem Martula! Nebolo to čo do množstva neviem čo, ale aspoň sortiment bol široký.
Reagovať na správu

Krásna mozaika a zmeska 🍄👌
Reagovať na správu

Uz aj rydziky! Super!
Reagovať na správu

krasne nalezy a super kolaz, Pistinko 😊👍
Reagovať na správu

Toto je ozaj nádhera Pištinko. Jedna z tvojich najkrajších mozaík.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ing. Štefan Pavelka
Čas a miesto:
26. 09. 2025, Malacky
Popis:
Po daždivej a chladnej noci sa hubám akosi "nechcelo" rásť. Tentokrát som vypustil dubákové lokality a zameral som sa na suchohríby, masliaky a rýdziky. Napriek tomu handicapu s chladom, som košík naplnil spomínanými druhmi húb s pomocou kuriatok, zopár dubákov a kozákov. Pritrafila sa aj jedna kučierka. Všetko som to daroval priateľovi s komentárom, že nie je umenie nazbierať košík keď rastú, ale keď nerastú.
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 920743; Zverejnené: 26. 09. 2025
Zaradené:
Ďalšie fotografie