Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Ale už stačí, či ? Krásne kamarát 👍
Reagovať na správu

Pištinko, takéto úlovky v bojových podmienkach sú veľmi vzácne 👌🍄🟫🍀
Reagovať na správu

Krásne voľačo 👌👍😉🥂
Reagovať na správu

Ale dáždik pekne pomohol, košíky sa plnia👍
Reagovať na správu

Vďaka Marian! Dážď už bol treba ako soľ. Zabezpečil nám dobré vyhliadky.
Reagovať na správu

Parádne 👍
Horúci čajík (možno aj s umom 🤦😁) hádam po takomto úlovku dobre padol.
Reagovať na správu

Ďakujem Marek! Najprv zakúriť v aute, po príchode domov sa urýchlene prezliecť a potom bol na rade ten dúšok pálenky na zahriatie. Uhádol si to dosť presne.
Reagovať na správu

Ale pekne si stihol do lekárne...👍👌😉
Reagovať na správu

Vďaka Feri! Bol som rád, že som stihol aspoň tie prajné lokality a bez prechladnutia.
Reagovať na správu

Až neuveriteľné aké bomby si našiel za ten krátky čas. Neviem si predstaviť čo by nasledovalo ďalšiu hodinu dve. Fúrik? Prívesný vozík? Kamión? Ale zajtra pozbieraš iné plody lesa ktoré si dnes nestihol. Krásne nám napršalo a to teraz len budú žne.
Reagovať na správu

Vďaka Rasťo! Bol to trocha "fofr" a uspokojil by som sa s tým košíkom dubákov aj keby som mal dosť času. Ďalšie "bomby" by som prenechal iným hubárom. Chcel som len preveriť, či narástli mladé suchohríby, lebo deň predtým už boli len staré a popráskané od sucha. Tento intenzívny dážď bol pre nás prepotrebný.
Reagovať na správu

Tak to je pecka, ozvem sa….
V nedelu skusim kopce a od buduceho tyzdna mam v plane Zahoricko pomaly kazdy den…
Reagovať na správu

To premoknutie stálo za to. Parádnymi kúskami si naplnil košík. Pekná koláž nálezov. 👍 
Reagovať na správu

Ďakujem Martula! Nemusel som tak moc premoknúť, lebo so mal v aute aj parazól. Ale chodiť o palici s parazólom a ešte aj niesť košík s nožíkom, by vyžadovalo aspoň štyri ruky.
Reagovať na správu

Pištinko, krásne kúsky si stihol.
Na budúce už radšej bez dažďa.
Aby sme neprišli o skvelého hubára.
😃😃😃
Reagovať na správu

Ďakujem Evka! Som zvedavý ako sa to vyvŕbi zajtra. Pre istotu si zoberiem aj pršiplášť.
Reagovať na správu

Tak viac nas bolo co sme zbierali v dazdi dnes. U nas tiez prsalo cely cas co som bola v lese ale dalo sa. Skor moj pes vyzeral komicky taky zmoknuty, ale drzal sa statocne. Zvladli sme to. Huby to vynahradia ☺️🥰
Reagovať na správu

Ďakujem Lenka! Na dážď sme čakali ako na spásu, takže mi to premoknutie neprekáža. Treba s tým počítať a zobrať si nabudúce pršiplášť. Úspech bol hrejivý.
Reagovať na správu

Paráda Pištinko, krásne kúsky 🤩 tak to vidím, že ak niečo chcem nájsť musím aj ja zajtra skúsiť v daždi.... Lebo v sobotu už má byť pekne a to už bude "grupák" 🤔
Reagovať na správu

Vďaka Silvia! Treba to využiť, pokým nie je sviatočných hubárov plný les. Želám Ti, aby sa Ti na hubačke darilo!
Reagovať na správu

Pekne ja som tomu moc neveril že budú rásť tak som išiel na ryby a chytil som Amura 1meter a12kg.
Reagovať na správu

Ďakujem Stanko! Veru rastú a riadne. Gratulujem Ti ku kapitálnemu úlovku!
Reagovať na správu

Pekne si si naplnil košík Pištinko 👍
Reagovať na správu

Výborne,každý deň za 100 bodov..🫶💥
Reagovať na správu

Teda ty si inak neúnavný. Ty si tam na tom Záhorí asi najplodnejší hubár, úplný hubársky predák ...
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ing. Štefan Pavelka
Čas a miesto:
25. 09. 2025, Malacky
Popis:
Keď som dnes vyštartoval jemne mrholilo a tak som sa nádejal v príjemnú hubačku aspoň doobeda. Ale po polhodine skrížil moje plány silný dážď, takže som v nasledovnej polhodine premokol do nitky a musel som to vzdať. Napriek tomu moje dubákové záhradky mňa nesklamali. Zber suchohríbov, špičiek a masliakov som nestihol. Len zopár kozákov sa mi priplietlo do cesty.
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 920641; Zverejnené: 25. 09. 2025
Zaradené:
Ďalšie fotografie