Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Parádne nálezy jedlých húb. 👍 
Reagovať na správu

Pištinko, zázračné sú 👍 Vyzerá to, že to bude pekná hubárske jeseň 👌🍄🟫🍀
Reagovať na správu

Kamarát môj ideš už riadne 👍
Reagovať na správu

Pekne si si naložil z každého rožka troška len čo je pravda. Po dnešnom daždi to bude ešte len žatva.
Reagovať na správu

Parádne ti to ide, 🎩 dolu 👌
Reagovať na správu

Pištinko, fantázia! Nádherný úlovok!
😃👍👍👍
Reagovať na správu

Parádny naklad Pištinko 🙂
Reagovať na správu

Ďakujem Silvia! Mal som čo vláčiť a aj hnáty ma riadne boleli. Ale vydržal som.
Reagovať na správu

Krásne sa ti darí, Pištinko! Vidno, že to je tvoj domáci revír. A tá kučierka je parádna!
Reagovať na správu

Vďaka Juraj! "Môj" revír poznám ako vlastnú dlaň. A preto sa mi aj odvďačil.
Reagovať na správu

Dnes si košíky pekne naložil 👍
Reagovať na správu

Tak si sa dočkal toho pravého orechového Štefan 👍👌🙂
Reagovať na správu

Pekne si naložil a rozložil do každej ruky jeden košík..
Reagovať na správu

Ďakujem Stanislav! Keby som nemal nablízku auto, musel by som to tuším nechať v lese. Už to pre mňa nie vláčiť taký náklad.
Reagovať na správu

Pišta riadny náklad 👍👍👍
Reagovať na správu

Pistinko, asi ta budem musiet buduci tyzden navstivit…🤣
Je to skvele!
Reagovať na správu

Ďakujem Marián! Je to po dnešnom daždi nádejné. Musíme pred tým dohodnúť konkrétny deň, kedy Ti to vyhovuje. Ja mám "trvale platené" dôchodcovské voľno.
Reagovať na správu

Ahoj pekne sa ti podarilo nazbierať. 😁😁
Reagovať na správu

Vďaka Milan! Všimol som si, že aj Ty si konečne navštívil to naše krásne Záhorie.
Reagovať na správu

Kráľ Záhoria 🙏🙏👌😊 Nádhera Pištinko👍🥂
Reagovať na správu

Ďakujem Peter! Ten titul si však ešte nezaslúžim. Myslím, že sú aj lepší hubári.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ing. Štefan Pavelka
Čas a miesto:
24. 09. 2025, Malacky
Popis:
Dnes mrholilo a s hubami sa roztrhlo vrece. Konečne po dubákoch mali premiéru aj hríby smrekové v borinách a kučierky veľké. Početné boli aj masliaky, suchohríby hnedé a bedle vysoké. Sem tam sa objavili aj kozáky, hríby zrnitohlúbikové a kuriatka.
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 920545; Zverejnené: 24. 09. 2025
Zaradené:
Ďalšie fotografie