Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Pekné košíky Juraj 👍
Reagovať na správu

Ďakujem pekne! Už som aj chvíľu neplánoval pridávať, nech to tu nezahlcujem - ale nedalo mi nezdielať takúto nádheru.
Reagovať na správu

Nádhera to bola hubačka snov nejedného hubára...
Reagovať na správu

Krása Juraj! To je vskutku dubákové eldorádo.
Reagovať na správu

Ďakujem Pištinko 👍
Bola to naozaj výnimočná, mimoriadna hubačka. Na to budem dlho spomínať. (A Miško, verím, že tiež).
Reagovať na správu

Parádne sa Vám obom zadarilo. Krásnymi dubáčikmi ste naplnili košíky. 👍
Reagovať na správu

Krásne sa Vám zadarilo 💯👍
Radosť pozerať 🤗
Reagovať na správu

Jurko, nádhernými kúskami ste
naplnili košíky! Veľká paráda
a veľká gratulka!
😃👍
Reagovať na správu

Paradička klobúk dole páni 🤩👍🍄🟫🍄🟫🍄🟫
Reagovať na správu

Tak to sú parádne, ukážkové košíky Juraj 👍😉🙂
Reagovať na správu

O takýchto snívame, vždy keď ideme do hory Feri, čo?
Našťastie sme to obaja zažili v živote už viackrát ...
Reagovať na správu

Nádhera.. Tíško závidím. Ja ked idem sám najdem buď dokopy že nič alebo poloprazdny košík. A keď aj idú kamarati je to zriedkakedy furr nenaju čas.
Reagovať na správu

Nie je nič lepšie, ako chodiť na huby sám. Ideš si kade chceš, nikto ti do toho nekecá ... Tým, že sám nehovoríš nahlas, vidíš aj viacej zveri a všetko viac precítiš. A časom budeš parádne cítiť aj hubársku intuíciu, ktorá ťa nasmeruje.
Je dôležité chodiť pravidelne na prieskum terénu a do 2-3 rokov môžeš mať také fleky, že ti budú všetci závidieť. Len treba trpezlivosť a pravidelnosť. Všímaj si aj detaily, odkrojky z dubákov napr.
Veľa šťastia!!
Reagovať na správu

Juraj, naozaj veľmi pekné 👌👍🍄🟫
Reagovať na správu

Ďakujem Martin, ozaj dokonalé veľkosti rástli a konečne krásne zdravé. Bola to radosť!
Reagovať na správu

Ufff. Juraj ty naozaj nikdy nesklameš. Zajtra idem aj ja.
Reagovať na správu

Tak veľa šťastia. Nie na všetkých dubakových miestach rastú. Ale tam kde to začalo, tak tam to stojí za to!
Reagovať na správu

... bez slov ... krásne 👍💯😉, asi tak najbližšie tri dni ... 😁
Reagovať na správu

Jurko,na parádu,ako vždy a toto je pastva pre oči 🙏🙏🙏🙏👍 Nádherne očistené 👌💯🥇🥇🥇
Reagovať na správu

Krásavci Juraj radosť pozerať 👏
Reagovať na správu

ked idu 2 majstri hubari na huby, tak to potom takto vyzera...je skvele, ze mas v synovi takeho partaka 👌😊👍
Reagovať na správu

a hubárom roka ' 25 sa stáva ... 😁👍
Nádhera chlapci 👏
Reagovať na správu

Diki za pozretie! Som v uplynulých 2 týždňoch vyzeral tvoj okrúhly košík s dokonalými suchohríbikmi ... ale nič. Už ťa nebaví pridávať?
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Juraj Illavský
Čas a miesto:
24. 09. 2025, Bratislava
Popis:
Dnes po dlhšom čase som vytiahol aj syna Miška a nádherne sme si to užili. Jemný dáždik asi viacerých hubárov odradil, takže sme si obaja užili aj ticho a samotu. Les bol zahmlený, na mnohých miestach nič, ale na niektorých sa to krásne rozbehlo a miestami boli prekrásne dubákové rodiny. Veľké hubárske šťastie sme dnes viackrát zažili. Veľa šťastia a hubárskych radostí všetkým!
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 920522; Zverejnené: 24. 09. 2025, Model:Galaxy S24; Clona:f/1.8; Čas:1/50s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:540/100mm (35mm ekvivalent: 23)
Zaradené:
Ďalšie fotografie