Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

👍 
Vysoko si sa dostal.
Reagovať na správu

Jasné už ma to lákalo
okruh cez Kriváň, ale
som sa bál že zmäkne
sneh po jedenástej.👍
Tak som sa vrátil celé
na chatu na Grúni a tu
poopaľujem do večera
a pekný deň za nami 🤣👍
Reagovať na správu

vlajku si zapichol?
Reagovať na správu

Nie iba som stretol
jediného turistu ako
na zavolanie.🤣👍
Ešte som na chate
na Grúni v plavkach.🤣👍
Sa mi nechce dolu má
zase chcať pár dní.🤣👍
Reagovať na správu

Ale to čo sa deje je tragédia,
lebo stromy vykvitnú a príde
ešte zima a všetko vymrzne.
Nebude tento rok jedného
jablka, marhule ani ničoho 👍
Reagovať na správu

pekný výstup si si dal
Reagovať na správu

U nás aj dnes bolo krásne a slnečno.Som nachladnutá, tak sa kurírujem. Do prírody plánujem zájsť v soboru alebo v nedeľu (ak nebude pršať).
Reagovať na správu

... buď pozdravený Tĥatĥáŋka 
... mier Tvojej duši a pokoj Tvojim plavkám 
Reagovať na správu

Dík, veru dnes som
prišiel zhora na chatu
a keď a som vydržal
v plavkach zo slušnosti.🤣👍
Ale kropil som sa vodou
a mokrú šiltovku.🤣🤣🤣👍
Reagovať na správu

Dobre vedieť, že už je jar aj hore.
Reagovať na správu

No smerom medzi Kriváňmi
tam je miestami aj 2 m snehu 🤣👍
Táto strana bola slabá jasné.👍
Reagovať na správu

Vysoko si sa dostal.
Reagovať na správu

Ahoj Vladino dobre si to zdolal
Reagovať na správu

Janko dík a nemal
dom to v pláne ani Vrátnu,
ale išiel som za Slnkom a
nie blatom a tak som aj
skončil nakoniec.🤣👍
Reagovať na správu

Vladino nazdárek 👍
Išiel som ráno že kde je Slnko
a nie hnusné hmliská a blato.
A skončil som bez plánu hore 🤣👍
Reagovať na správu

pekny vylet
v miniature obrazka to trochu vyzeralo ako keby si sa opieral o skladaciu lopatu na sneh co je do auta 
Reagovať na správu

....ahoooj,tak si si užil aj snehu.
Reagovať na správu

Mirko díky, som to vymákol,
bezvetrie a bez blata.
A dnes som išiel hore iba
na chatu a bolo blato po členky
a orkán bol hore neskutočný.
Tak som to zabalil a išiel dole
pod Sokolie.🤣👍
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.