Diskusia k fotografii

Úžasne... to je krásny pohlad..WAU🙏🏾😍
Reagovať na správu

tak toto uz hej... pohladi kazdu hubarsku dusu
Reagovať na správu

podstatne je, ze nam to stale pekne ide a mozeme si to tak fantasticky uzivat 😉
Reagovať na správu

Moc, moc pekne! 👌👌👌
Reagovať na správu

Lenka, naša žiarivá hviezdička
na hubárskom nebi. Nádhera!
Veľká gratulka. 👏👍😘
Reagovať na správu

Krásne jesenné aranžmá🍁🌰🌲
Reagovať na správu

Rozprávkové zábery Lenka! A tá
mozaika evokuje sen každého hubára.
Reagovať na správu

Ďakujem Pišti ☺️ veru je to teraz v lese ako v rozprávke 😍... som v rozpakoch. Vždy som si myslela ze snom každého hubara je nazbierať aspoň 2 koše 😉 do tohto môjho pidi košíka sa vojde len pár ks.
Reagovať na správu

Aj dnes parádne nálezy. A aj koláž sa mi páči.
Reagovať na správu

Nechápem, prečo to ľudia robia. V sobotu som videla na viacerých miestach povykopávané rôzne nejedlé huby, medzi nimi j muchotrávky červené.
Reagovať na správu

Tiež sa s tým stretávam, mozno niektoré aj zvieratá vykopnu, lebo raz som tak nasla úplne zdravý dubak. Aj modraky sem tam vidím vykopnute, ale určite to robia aj ľudia. Je to smutné, ze to co sa nedá zjesť si ľudia nevážia 😔 Inak muchotravky červené sa krásne rozbehli. Je ich plný les, miestami som sa cítila ako v rozprávke ☺️
Reagovať na správu

Lenka krásne kúsky si našla
Reagovať na správu

Takéto niečo by som si dala v spálni na stenu . . . to by boli sny 
Reagovať na správu

Dobrý tip 👍❤️ to by mi nenapadlo. Chcem si všetky mozaiky vytlačiť a v zime budem spomínať ☺️
Reagovať na správu

Krásne hríbyky si ponachádzala. A mozaika je suprová 👌👍👋👏
Škoda že tie 🍄 to nevydržali. Niektorí "ľudia" 🤦 nevedia oceniť krásu prírody.
Reagovať na správu

Ďakujem ☺️ tak tak co neskončí na tanieri to sa zrejme neráta 😉 našťastie 🍄🍄🍄 je aktuálne plný les.
Reagovať na správu

Parada, Lenka. Nadherne hubky aj fotky.😄👍
Reagovať na správu

Krásne Lenka. A s tými gaštanmi a orechmi je to geniálne nastajlované. Topka 👍👏🔝
Reagovať na správu

Vďaka Mirko ☺️ cvrnkli mi tak nejak cestou do nosa tak som ich rovno hodila na fotku.
Reagovať na správu

Nádherné kúsky. Gratulujem.
Reagovať na správu

Lenka krasne kúsky si ponachádzalaa ten aranž je úplne TOP😉💯👌🍀👍🥰🌹
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Zrzulka Z
Čas a miesto:
26. 09. 2022, Bratislava
Popis:
... na niektoré miesta sa oplatí vrátiť 🥰 niektoré zabudnuté a niektoré sa za 2 dni pretlačili na povrch zemský 👍🙏
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 835684; Zverejnené: 26. 09. 2022
Zaradené:
Ďalšie fotografie