Diskusia k fotografii

Je fajn vidiet ako sa Ti dari
krasne kúsky.
Reagovať na správu

Už som to dnes písal, ale nemôžem si odpustiť a musím to zopakovať: “boletus photogenicus”😉👍
Reagovať na správu

Ďakujem krásne ☺️❤️ huby asi cítia ze ich rada fotím tak sa mi ukazujú tie najkrajšie kúsky 🤭😄
Reagovať na správu

Perfektné 💯👍
A muchotrávky sú tá najkrajšia TOPka, milujem sa pozerať na tie rozprávkovo krásne huby 🍄🤗
Reagovať na správu

Ďakujem krásne ☺️❤️ súhlasím sú to veľmi fotogenicke huby. Pekne ladia so zelenou farbou prírody 🥰 a sú opradené mystikou, myslím ze práve to ju robí výnimočnou a magickou.
Reagovať na správu

Nádhera Lenka! Si veľký estét, tie mozaiky doťahuješ do dokonalosti 👍🌹
Reagovať na správu

Ďakujem Juraj ☺️❤️ tak nejaké chybičky sa vždy nájdu 🤦♀️ ale áno baví ma s fotkami sa "hrajkat". Huby sú fakt skvele objekty na fotenie, každá je jedinečná, neopakovateľná a vo svojej podstate dokonalá. Takže je to radosť ich zvečnovat a tešiť sa z tých kúskov aj po rokoch.
Reagovať na správu

Lenka to je jedna nádhera!
SUPER ! 👌👏❤
Reagovať na správu

No to je hitparáda Lenka! Gratulujem.
Reagovať na správu

Krásna mozaika nálezov.
Lenka vidím, že sme sa túlali po rovnakých miestach. Tým muchotrávkam červeným som neodolala ani ja. Musela som si ich cvaknúť.
Reagovať na správu

Dakujem Martuli ❤️Jeeej si bola v "našich " končinách? Svietili pri ceste nedalo sa necvaknut...aj z kopca mam jednu dvojku cvaknutu, ale táto bola dokonala ... rozpravkova 🥰
Reagovať na správu

... krásne snímky ... 👍💯😉
Reagovať na správu

krasne hriby
tiez sme dnes este videli aj dubove, ale cervenu muchotravku tento rok este nazivo nie.. cervenkastych bol ale dostatok
Reagovať na správu

Ďakujem pekne ☺️ tiež som prekvapená ze červených je pomenej. Občas nejakú stretnem ale keď porovnávam iné roky, je to bieda. Tieto rástli priamo pri ceste 😉
Reagovať na správu

aj plavkam modrastym sa nejak nedari, je ich malo, vacsinou len take zakrsliky.. nasli sme len 4 na zber
Reagovať na správu

K plavkam som sa ešte nedopracovala, nezbieram ich ☺️ praveze mne sa zdá ze ich je všade dosť ale asi tých nesprávnych... palivých 🤔
Reagovať na správu

Veľmi pekne si našla Lenka😉👍🌹Veľmi pekný plný košík a tie zrnkáče sú ako nakreslené 🙏🌺🍀🌹😉👍
Reagovať na správu

Ďakujem Peťko, mala som so sebou pomocnikov ☺️❤️ na tom kopci bolo veľa zrnkacov. Muž ich začal v panike zbierať, aby bolo na omáčku ak by sme žiadny smrekacik neobjavili☺️ našťastie podarilo sa pekne naplniť košíček aj na omacku bolo aj na nasusenie daco zostalo ...
Reagovať na správu

Velmi pekne hríbiky aj mozaika,paráda👌
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Zrzulka Z
Čas a miesto:
24. 09. 2022, Bratislava
Popis:
... dnes na hubách s dcérou. Trafiť ten "správny" kopec bola pre mňa výzva. Ale vyšlo to nad moje očakávanie a ja som sa zase niečo nové naučila 🥰
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 835297; Zverejnené: 24. 09. 2022
Zaradené:
Ďalšie fotografie