Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

A zase ten rydzik! Mne sa nejak vyhybaju. V octe ich mam najradsej zo vsetkych hub. Pekne.👍
Reagovať na správu

Ďakujem Marián! Kedysi sme ich opekali
na paličke nad ohňom. Sú to výborné huby.
Reagovať na správu

Pekny pribeh o dedinskych klebetach, Pistinko. 🤣
Reagovať na správu

Vďaka Hela! Klebety sa vymýšľali,
aby reč nestála, alebo sa niekto ohováral.
Patria k dedinskému folklóru.
Reagovať na správu

Krásne hríbky a ešte krajšia mozaika Pištinko, gratulujem 
Reagovať na správu

Pištinko, najlepšie je si všetko preveriť osobne 👍 úlovok je paradny🍄🍄🍄
Reagovať na správu

Ja to pôjdem tiež zajtra preveriť.
Reagovať na správu

Včera som kvôli rýdzikom išla na moje osvedčené rýdzikové miesta do Lakšárskej Novej Vsi. No bola som sklamaná. Nenašla som ani jeden.
No Ty si pekne naplnil košík jedlými hubami.
Reagovať na správu

Ďakujem Martula! Nebol som
od Lakšárskej ďaleko, ale aj na mojich
rýdzikových miestach je ich ešte poskromne.
Reagovať na správu

Dobre Pišti, dobrý špión neverí na klebety.
Reagovať na správu

😂😂😂😂😂
Super Pištinko 👍
Reagovať na správu

Pekné,Pišta ty si taký tajný agent 007 zo Záhoria,máš informácie zo zdroja okolia Malých karpát,ale predsa ideš do terénu si to overiť.Ráno ideš preskúmaš pravdivosť klebiet,poobede prídeš s výsledkami,úlovok upraceš a potom nám tu do polnoci píšeš krásne básne...Kiežby bolo na slovensku takýchto ľudí viac......
Reagovať na správu

Vďaka Peter! Keby ma to nebavilo, tak to zabalím.
S láskou a úctou sa snažím robiť ľuďom radosť.
Väčšinu húb aj tak rozdám príbuzným a známym.
Lebo to sa nedá všetko skonzumovať. A moc ma nechváľ, viem byť niekedy aj potvora.
Reagovať na správu

No krásička - parádička!
Reagovať na správu

Parada Pistinko! Radost pozerat! 🙂
Reagovať na správu

Ďakujem Lukas! Čoskoro pôjdu
vo väčšom aj suchohríby a masliaky.
Dnes ich bolo veľa nasadených mladých.
dúfam, že i Ty si prídeš na svoje.
Reagovať na správu

Urcite Pistinko,pokial mi to cas dovoli,tak sa velmi rad ukazem na Zahori 
Reagovať na správu

Pekná rozprávka na dobrú noc 🤭 aj pekná nádielka 🍄💯
Reagovať na správu

Pištinko opäť si ma pohľadil na dušičke.
Reagovať na správu

Ďakujem Peter! Dúfam, že si aspoň
s láskou spomenieš na Hasprunské lesy.
Reagovať na správu

Pištinko poznáš to , reči sa hovoria a chleba sa je. Pekne si ponachádzal 👍✔
Reagovať na správu

Pištinko, krásne si našiel a čo ma
teší najviac je, že podľa ohlasov na Tvoje
úlovky, Ťa majú hubári radi. To je veľký bonus
k hríbikom. 😍👍👌
Reagovať na správu

Ďakujem Evka! Táto skutočnosť
ma naozaj blaží. Dúfam, že sa im nezunujem.
Reagovať na správu

Ty si nezmar 💪👍❤️ a dobre robíš ze nedáš na "reči druhých". Tí toho narozpravaju. Niekedy aj mne rozum zastavuje a to nemyslím teraz len čo sa húb týka ☺️😉
Reagovať na správu

Vďaka Lenka! Klebety sa šíria veľmi rýchlo.
Len pravda sa vlečie slimačím tempom.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ing. Štefan Pavelka
Čas a miesto:
24. 09. 2022, Malacky
Popis:
U nás po dedine sa šíria klebety, že v lese je úžasná
katastrofa, lebo les nechce vydať žiadne huby.Tak som
vyslal do lesa špióna, aby to vyšetril a podal hlásenie.
Potvrdil zlý chýr. Držiac sa hesla: dôveruj a preveruj,
vybral som sa do lesa reku, či to nie je hoax. Moja
dôslednosť sa vyplatila, les bol zbytočne podozrievaný.
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 835240; Zverejnené: 24. 09. 2022
Zaradené:
Ďalšie fotografie