Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Ten bol isto aj tvrďas 
Reagovať na správu

... vytiahnutý junák 
Reagovať na správu

Včera som mala v pláne Záhorie, no Matovičov lockdown mi to neumožnil, keďže je zákaz ísť z okresu do okresu.
Reagovať na správu

Pekný, zaujímavo vyfarbený.
Reagovať na správu

krasny hribek, dufam dufam este chvilu budu 
Reagovať na správu

Myslím, že na Záhorí sú. No je teraz problém, vzhľadom na lockdown ísť z okresu do okresu. 
Reagovať na správu

aj v BA lesoparku sme 4 nasli v sobotu na JZ svahu, ale musim teda povedat ze v tomto lese som ich videl prvykrat aj ked som tu vcelku doma.. vedel som ze byvaju, ale nezameriaval som sa na ne tu, lebo ich tu byva malo a len na par speci miestach
Reagovať na správu

sice sa tu tazko vyhyba ludom teraz lebo ich je vsade aj v lese ako maku, ale rastie tu vselico.. boli sme dost dlho a kvoli hlive ktoru sme nenasli, ale videli sme suchace a suchohribniky zamatove, plavky, kopu lakoviek, povabnice, pavucinovce, kopu kadejakych malych bediel (vysoke takmer vyhradne stare a konradove skor len zacinajuce), masliaky smrekovcove, krasne skupiny cervenych muchotravok aj ine muchiny (zelenu a este nejaku), trochu koralovca a uz si ani nespominam co este.. zaujimave ze strmulku sme nestretli ziadnu.. no a samozrejme kopu toho co neviem nazvat 
Reagovať na správu

Nádherná nevesta hríba smrekového.
Martuška, opäť krásna séria a fotočky hodné majstra. ???
Reagovať na správu

...ja že je to dnešný
Reagovať na správu

Ak zajtra nebude pršať, tak pôjdem pozrieť aspoň do lužného lesa, či tam nebude hliva.
Reagovať na správu

pekná spomienka, aj kúsok
Reagovať na správu

Ďakujem, Duško.
V sobotu som mala v pláne ísť na Záhorie. Žiaľ, lockdown mi moje pláne zmaril.
Reagovať na správu

U nás bolo včera toľko ľudí z BA, že ich boli plné lúky a lesy. Z tých nariadení si asi veľa starostí nerobia, ako aj ja. Jeden pán zberal pôvabnice dokonca do veľkého vreca, nechcel by som vidieť, čo mu zostalo z tých spodných vo vreci. 
Reagovať na správu

pozrime sa na to aký fešák u Vás vyrástol 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Marta Everlingová
Kvalita:
Výborná jedlá huba
Čas a miesto:
18. 09. 2020, Záhorie - Lakšárska Nová ves
Popis:
Borovicový les. Na jednom mieste som našla troch takýchto albínov.
Identifikácia:
Podľa makroskopických znakov
Identifikoval Marta Everlingová (Martula)
Exsikát neexistuje
Ďalšie informácie:
ID: 771912; Zverejnené: 25. 10. 2020, Model:SP565UZ ; Clona:f/8.0; Čas:10/60s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:768/100mm (35mm ekvivalent: 43)
Zaradené:
Užitočné linky:
Ďalšie fotografie