Hubársky úlovok
Diskusia k fotografii

Evka nadchadzajuce dni zmokne kazdy navstevnik lesa, ja rada chodim v dazdi, ma to svoje caro, len zle vidno v tom pritmi, take krasne rydziky aj u nas rastu ale uplne cervive
Reagovať na správu

Irmuška ďakujem, tieto rýdziky boli fajn. Ináč my chodíme
na ne v novembri. V lese už nie je nikto a rýdziky sú úplne
zdravé. Potrebujú chladnejšie počasie. ?
Reagovať na správu

Dažďové radosti,pekne Evicka
Reagovať na správu

Súhlasím, pekne ste našli. Moje nechcú schnúť 
Reagovať na správu

Pekný košík Evička ???
Reagovať na správu

Stanko ďakujem pekne. Na spodku sú modráčiky.
Teraz po daždi nám vyrašia aj naše smrekáčikové lokalitky.
?
Reagovať na správu

Pekné rýdziky Evka ???
Reagovať na správu

Peťko, ďakujem krásne. Na tie máme celý les.
Málokto ich zbiera. Najlepšie budú v novembri. ??
Reagovať na správu

Evka šumne, jesenné .
Reagovať na správu

Milan, ďakujem pekne. Dokonca som našla
aj dve kuriatka, čo je u mňa zázrak. ?
Reagovať na správu

Krásne ako vždy Evka ?
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Mgr Eva Chmelíková
Čas a miesto:
25. 09. 2020, Banská Bystrica
Popis:
Dnes krátka prechádzka vo výdatnom daždi.
Rástli hríby zrnitohlúbikové, dubové, rýdziky a jelenky.
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 766463; Zverejnené: 25. 09. 2020, Model:LT30p; Clona:f/2.4; Čas:10/320s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:448/100mm
Zaradené:
Ďalšie fotografie