Diskusia k fotografii

Evka super ulovok?
Reagovať na správu

Vidím košík krásnych očistených hríbikov,
máš dilemu, nešťastná si zo "zmizíkov".
Neznižuj sa na ich prízemnú úroveň,
táto stránka sa stáva zároveň,
vyberečov zemiakov na roveň!!!
Mám v skutku obavu, či sa nachádza na blízku človek
čo miluje prírodu...?
Reagovať na správu

Ludo, pekne si mi napísal. Je mi smutno, dnes na rým nemám.
Moje príspevky kde podľa reakcií poteším 10 - 15 ľudí mažú a útoky na moju osobu, kde ma uráža a osočuje tzv. hubár Murgaš alias Muro09 nechávajú. Holt nemám za sebou tých správnych
ľudí ako má Muro09.
A ďakujem Ti. Dnes si ma potešil v správnu chvíľu. ?
Reagovať na správu

Nerozumiem, prečo Ti to mažú?
Reagovať na správu

Treba sa obrátiť na adminov, nech ho riešia. K tomu mazaniu sa neviem vyjadriť, osobne v Tvojich príspevkoch nevidím problém.
Reagovať na správu

pekne, nemám tento rok šťastie na dubové
Reagovať na správu

Máš pekný úlovok, tak nestresuj. Nestojí Ti to za to.
Reagovať na správu

Evička, nič sa nedeje, hlavu hore, nazbieraš nový, nafoťiš a šup ho sem. ?
Reagovať na správu

Slávko veď aj ten bol pravý, len bol najprv vybratý a až potom odfotený. Niekto z toho urobí kovbojku a admin mu ešte dá za pravdu. Ale, keď čítam tieto povzbudenia už mi je oveľa lepšie. ?
Reagovať na správu

Keď je človek plný lásky,
nebude si robiť vrásky
kvôli ľudskej zlobe.
Namieri to k lesu,
pozbavený stresu
a bude mu dobre.
Reagovať na správu

Krásny košík mne tiež vymazali tri príspevky z víkendu stáva sa to každý rok radšej by mali mazať komenty typu a čo ostane zvieratkám začal som fotiť zver a ešte žiadna neholdovala na hubách
Reagovať na správu

František ďakujem krásne. A máš pravdu, veď keby zvieratá
jedli huby, tak nemáme čo zbierať. ?
Reagovať na správu

Evka,ja zase pre takých hubárov ako si ty mám rád túto stránku.
Reagovať na správu

Evička parádny úlovok ??? a čo keď bol ten sosnový vybratý zo zeme, veď v košíku tiež nerastú a dávajú sa sem fotky. Držím palce v hubárčení a teším sa na tvoje nové príspevky.? Tiež som si všimol že Ti miznú fotky. 
Reagovať na správu

Evička,nerozčuľuj sa nad primitívmi a ubožiakmi...?Mne tiež občas miznú príspevky a fotky a už si to nevšímam...A inak pekné hribiky nachádzaš????
Reagovať na správu

Peťko, veď ja sa nerozčuľujem. Len mi je niekedy ľúto. A to má zase iný súvis. Ale už je dobre. Chcem sa ešte raz poďakovať všetkým dobrým ľuďom a skvelým hubárom, ktorí mi tu napísali. ?
Reagovať na správu

Paráda Evka, krásny košíček?
Reagovať na správu

Evka pekne si nazbierala a tých závistlivcov si nevšímaj.
Reagovať na správu

Pekné hríbiky. Ú nás nič ani kozákom sa akosi nedarilo. Ale niečo mi tam chýba. Predsa zvonček. ??????Neprajníkov si nevšímaj ?
Reagovať na správu

Pavlínka tento košík je Jurkov. Je veľký a bez
zvončeka. ? . Ďakujem Ti a nech už máte aj u vás
pekné hríby. ?
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Mgr Eva Chmelíková
Čas a miesto:
23. 09. 2020, Banská Bystrica
Popis:
Keďže mi znova vymazali môj včerajší príspevok / hríb zrnitohlúbikový / pridávam na stránku včerajší kompletný úlovok. Uvidíme dokedy tu ostane.
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 766169; Zverejnené: 23. 09. 2020, Model:LT30p; Clona:f/2.4; Čas:10/1250s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:448/100mm
Zaradené:
Ďalšie fotografie