Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

uz sa celkom casto ukazuju kvietky,na zahradke
Reagovať na správu

Pekné na túto dobu. Nečudujem sa, lebo na Orave kvitne čemerica čierna. Liesky som neskontrolovala.
Reagovať na správu

.....ha a to ne dajaka morska prišerka? Pekne.
Reagovať na správu

... fajnovo 
... včera som pozeral, ale tu ešte nie sú 
Reagovať na správu

... tu isto ešte nie 
... potrebujú bezmrazé obdobie aspoň týždeň, lebo veľmi ľahko zmrznú 
Reagovať na správu

Som dnes spriniesol parutku zo zahradky,uz je pridana. Rano boli ladiky na kaluziach,casto tu tiez primrza.
Reagovať na správu

Pekne, idem kuknúť k šope liesku 
Reagovať na správu

Veveričky už liesku kontrolujú, pobehujú hore dole, strážia si ju jak oko v hlave

Reagovať na správu

A uz ked zreju,tak sa pekne nevylupia zo supky ale zasychaju spolu so supkou. Kazdy desiaty je pekne cisty.
Reagovať na správu

Dnes som na zahradke pozeral na kvety liesky. Uvidim,ci lieskovce aj tento rok schosnuje datel.
Reagovať na správu

u nas (pri Malych karpatoch) v noci zo vcera trochu snezilo ale uz rano sa to priebezne roztapa hoci vcera ked sme boli vonku bol mraz a ak sa nieco topilo tak len na priamom slnku.. hojdacka, ale ked uz prisiel front tak aspon s nejakymi zrazkami 
Reagovať na správu

na cenky rolak mam este cas, ale cenkym hlaskom oslavovat slnovrat mozem uz mesaac
bude ze mna dobry pohan (taky prirodny druh) kec sa mi podari vystrcit z brlohu cumak cascejsi...
...ovecke boli neskaj super 
Reagovať na správu

Pekne a jar je tu. 
Reagovať na správu

Ta viter dzignul s dzverami,zlamalo jaziček,jutre mi pridze za 150€ vimenic kľamku ....
ocoj zrucilo ale šídzem škridle calkom pod verchom ... ta na jeden viter stači,ne?
Reagovať na správu

Ta to vidzis, po dalse dotrymas jako treba. Ale pater na palec
Klamka? To ja esci neslichalem. Co to za paskuda?
Reagovať na správu

pekne rasi, ale radsej si dam medvedi 
Reagovať na správu

A vies ze by som mozno aj siel? Ale az po korone.. V okoli Bajkalu je jedna celkom prijemna oblast a vraj je tam aj Slovenska komunita.. este keby som si spomenul ako sa to tam vola.. no lakadlo velike 
Reagovať na správu

pekne, včera som kontroloval liesku v parku, ale ešte nekvitne - iný kraj, ale snežienky by už mohli byť
Reagovať na správu

Pekný kvietok.Včera som už videl aj podbeľ kvitnúť. 
Reagovať na správu

tiez mi uz prisiel obrazok podbelu,nezabudnem,tak zajtra kuknem nase pobelove kruhy
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.