Diskusia k fotografii

Pekne si nasiel, aj ked si poviem ze dnes nepojdem, tak ked uvidim tvoj kosik tak to neplati 
Reagovať na správu

Stále foto pri tom istom strome , už ho len v lese objaviť , lebo takú úrodnú lokaliu do smrti nenájdem.
Reagovať na správu

Toto je neuveriteľne koľko nájdete každý deň húb. ??Už len nájsť tie správne svahy ?
Reagovať na správu

Radko,si No.1.!!!!???
Reagovať na správu

Parádne svahy máš ?
Reagovať na správu

Ked to vidim hned je den krajsi...
Reagovať na správu

Parádny úlovok,to vypadá v bučine.
Reagovať na správu

No Rado opäť paráda . Mal som chuť dnes ísť ale sused má zlanáril na bike na Biely kríz takze som mu dal podmienku sa určite niekde zastaviť popozerať v lese . Uvidím ???
Reagovať na správu

Parádne si naložil 
Reagovať na správu

mohli sme dat caj, mal som v termoske..ja som siel dalej ale musel som sa predcasne vratit, nemal som uz do coho zbierat..fakt miesta malinke kde sa da naplnit pol kosa.
Reagovať na správu

Radko si skvelý. Koľkým ľuďom urobia Tvoje košíky radosť. A pre mňa sú doslova terapia. Ďakujem a veliká gratulka ! ??
Reagovať na správu

Radko tie tvoje sa mi zdajú stále krajšie a krajšie
Reagovať na správu

... opäť top kvalita...???, nádherné...?, viacej už nebolo...?...?, či máš ďaleko k autu a si tak trochu lenivý...?...???
Reagovať na správu

Jardo mne to vždy stačí, keby som mal aj 10 košíkov neni momentálne problém. Domov to mám už nosiť zakázané tak vždy darujem po ceste je to pre mňa relax. A skoro vždy ešte beriem z lesa žihľavu chovám Krevetky .....
Reagovať na správu

...?...?, nemáš to doma celkom v poriadku...???, tož moja polovička, keby som mal 10 košíkov a bolo by hríbov, tak určite v lese poskladá z konárov nejaký "rebriňák" a aj sama ich bude ťahať z lesa domov. Potom, doma, keď zistí, že nevie, čo s nimi, budeme všetci čistiť .... a nakoniec ich všetky takisto rozdáme... ???
Reagovať na správu

???
Tak mi inak máme radi celkovo huby ale moja hovorí, že stačí raz za týždeň ich papať. Ale zato smrčky a májovky má veľmi rada.
Reagovať na správu

nadherne, ako obvykle
Reagovať na správu

Paráda Radko. Aj si ich zubnou kefkou vyčistil.
Reagovať na správu

Aj dnes veľká paráda. Pekne Ti to tam rodí.
Reagovať na správu

krasne si sa rozbehol, casu na brzdenie bude este dost 
Reagovať na správu

Výberové kúsky Rado ?
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Radovan Hupka
Čas a miesto:
26. 09. 2019, Bratislava
Popis:
Svahy ktoré navštevujem sú plné smrekáčov, dajú sa vyberať ktoré si človek zoberie....
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 722619; Zverejnené: 26. 09. 2019
Zaradené:
Ďalšie fotografie