Diskusia k fotografii

krásne smrekáčiky si našiel
Reagovať na správu

vďaka Martula, tieto boli pre nás najkrajšie, nečakali sme ich na ten čas kedy sme išli vôbec, išli sme kopcom úplne z inej strany ako zvykneme. 
Reagovať na správu

Paráda chalani ....
Reagovať na správu

No jedna nádhera chlapci. Super! Teším sa a veľká gratulka. ??
Reagovať na správu

vďaka Evička, aj my sme sa veľmi tešili, nečakané a rýchle výlety do lesa s pekným nálezom sú tie naj. Veľa krát plánujeme kedy a kam, výsledok je slabý alebo takmer žiadny a tento rok som pár krát vybehol takto na večer, doslova som ušiel z práce a väčšinou to bolo neskutočné, čo nás čakalo v lese. 
Reagovať na správu

Krásne naplnený košík.?Slavo na parádu ???
Reagovať na správu

Chlapci pekne ste nazbierali.
Reagovať na správu

Ako vždy krása ? a zas mi trhá nohami 
Reagovať na správu

vďaka moc Stano, u mňa to bolo to isté, videl som plno príspevkov, na tel. plno fotiek od kamarátov a mne sa vôbec nedalo ísť. 
Reagovať na správu

Pekne ste nasli. Ten pezinsky chotar budem musiet niekedy navstivit. 
Reagovať na správu

Dušan, veru by si mal pokiaľ niečo rastie.
Tvoja záhradka je takisto vysoko úrodná, tak snáď nám aspoň troška zaprší a hríby ešte aj v októbri porastú.
Reagovať na správu

Pekne Slavo, tak tie kopce tam idu
. Kikusko musel mat radost
Reagovať na správu

Fuha Slavo krásny košík ???
Reagovať na správu

Domy Jožko, vybehni, ak Ti pracovne povinnosti dovolia, teraz budú aj u Teba v chotári ?
Reagovať na správu

Užas aké sú krásne.
Reagovať na správu

vďaka Stanko, teraz veru vyskočili v MK už krásne jesenné hríby, radosť na nich pozerať. A keď ich oko hubára zazrie ako len kúsky hlavičiek vykúkajú z lístia, tak ten pocit je len ťažko opísať. 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ing. Slavomir Čičkán
Čas a miesto:
24. 09. 2019, Bratislava
Popis:
krásna prechádzka na večer po práci, neverili sme vlastným očiam, alebo to bolo proste šťastie, ale hribov smrekovych bolo neúrekom. Ostatne huby ako modraky, plavky, bedle a muchotravky len minimálne.
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 722410; Zverejnené: 24. 09. 2019
Zaradené:
Ďalšie fotografie