Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

No a už môže les oddychovať,
som sľubil že ho nájdem
do snehu, tak je tu, trošku
síce kilometrový, ale potešil. 
Miestečko nové potešilo hlavne.
Reagovať na správu

Martuška díky.
Tieto neviem moc hľadať,
dnes ma dva stretli. 
Tak som už spokojný úplne... 
Reagovať na správu

Stanko díky.
Kurňa čo som sa za nimi
nachodil, stále len smrekáče. 
Konečne a nové miestečko.
Reagovať na správu

Krásny, je som tohto roku nestretol ani jedného.
Reagovať na správu

No ja ich naháňam,
tento bol prvý aj
keď chodím iba
od novembra a
mal brata jedného,
tak dnes 200%-ná
spokojnosť. Ešte
vybehnem sa prejsť,
ale už som spokojný,
skôr by ma potešili,
v lesoparku sú duglasky,
tak tie masliaky. 
Reagovať na správu

Tak toto Ti závidím v dobrom,super nález. 
Reagovať na správu

Ako u mňa, pekne v hline. V lístí všetko plesnivé.
Reagovať na správu

A máš ho, krásavec 
Reagovať na správu

No teda si dali načas, takto pozdno sa Ti postavili do cesty 
Reagovať na správu

Jožko tak museli
čakať, keď som slepý. 
Ešte že nie do Vianoc...
Díky za kuk. 
Reagovať na správu

Smrekáč vidím v lístí
aj kuriatko, aj kozáky,
ale sosňáky si zo mňa
uťahujú asi. 
Reagovať na správu

Parádny nález, super. 
Reagovať na správu

Dobre si ešte našiel, pôjdete hádam až do Vianoc 
Reagovať na správu

No u nás budú aj po
tých dvoch dňoch mrazov,
tak isto nová vlna, asi
neprežijú silné mrazy,
vďaka tomu že tu neprší,
len 3 mm od prvého
novembra sakra,
odvčera všade prší
a Žilina, Kysuce len 1,2 mm,
preto rastú je vlhký vzduch
a teplá zem, dážď pred
mrazmi by to pokazil,
opačne má snežiť,
snech ochráni zem,
ale sa musí rýchlo otepliť.
Len dva dni mrazi v noci
to je ništ. 
Kysuce pozerám zrážky,
0,1-0,7 mm, obchádza to tu,
no lebo vyrúbali celé hrebene
na Kysuciach, tak im treba...
Reagovať na správu

Tak dúfam, že nakoniec mrazy nebudú až také silné a ešte tam polámete nejaké rekordy so sosnákmi.
Reagovať na správu

To bude určite z mrazáku
. Paráda 
Reagovať na správu

Lacino díky.
To budú až tie štvrtkové,
sakra tu vôbec neprší....
Ale na hríbovité to je dobré
pred silným mrazom,
kde zapršalo, tak hríby END 
Na huby a pre prírodu je to
super aj my už chceme dážď.
Však pozeraj totokaj odvčera doteraz...
Stojí to na mieste a sa to rozpadáva. 
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=hydro_z...
Reagovať na správu

Gratul, ja som posledneho nasiel 2.novembra a odvtedy nic. Uz sa to miestocko neprebralo k zivotu. Alebo ho niekto poctivo vyberal
. Bol som tam 3x a nic iba podozrive jamky v hline. Nevadi, jar to zachrani a tebe este raz gratul
Reagovať na správu

Ferino díky. 
Prečo stále rastú?. 
Teplá zem a vôbec
neprší len 1 mm odvčera.
Reagovať na správu

Krásavec, skvelé Vlado.
Reagovať na správu

Michal díky.
Čakáme na dážď
od prvého novembra. 
1 mm padol teraz odvčera. 
Reagovať na správu

Hlásili mrazy dva dni
a zasa to posunuli o deň
a potom hlásia -17 a tak
no to som zvedavý teda,
budú to posúvať ešte
sto krát.
Tak kde padne
sneh je to možné a vysoko
v kotlinách a horách.
Tu ani nemajú byť zrážky
a to vôbec....
Reagovať na správu

Paradne si našiel Vlado,tak tu sa dnes na večer vyčasilo a už mrzne.....takže končím.
Reagovať na správu

Mirko díky.
Ešte som to stihol,
ale tu vôbec nepršalo
ak nerátam predvčerom 1,7 mm.
Dnes krásny slnečný deň bol,
poobede až prituhlo. 
Reagovať na správu

Majko díky,
na druhý deň som ešte našiel 30 ks
a na ďalší napadol sneh.

Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.