Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

blahoželám k prvonálezu
Reagovať na správu

Dobre si našiel, Vlado
Reagovať na správu

Luboš díky. 
Asi sa tie huby na mňa
hnevajú že som ich
zanedbal, dnes som išiel
z hory s prižmúrenými
očami, podpňoviek na mraky,
šupinačky menlivé také trsy
obrovské čo som nevidel ešte
nikdy v živote, bedle, suchohríby,
tak to nakladám do nálevu. 
Reagovať na správu

U nás zatiaľ nič, naozaj, totálne prázdne lesy. Nečudo, veľmi dlhé sucho. Dúfam, že o týždeň-dva sa to polepší 
Reagovať na správu

Bol som tam v auguste, listy na bukoch a hraboch boli uplne zlte az oranžové od sucha, nieco podobne som este nikdy nevidel
Reagovať na správu

Filip hore na Ostrom?
Čo sme sa obišli? 
Tam skoro spávam.
Mám tam aj válendu. 
Dnes som bol zase,
aj gitarka, plávky, však
na slnku bolo u chatára
v rohu na juhozápad
34 stupňov cca o 14,00hod. 
Chatári sú na prášky z toho,
ale som im to vysvetľoval,
tie tri špicaté kopce a Ľadonhora
to rozbije ak idú zrážky od S,J,V,
teraz to išlo od SZ, Z a JZ tak
popršalo tam dobre, tam smerom
od Nesluše a KNM nie sú toťižto
prekážky terénne, ktoré by
nedoniesli zrážky. Menia sa prúdenia
hlavne v letnom slnovrate, zima
bude upršaná a Vianoce som
sa stavil už v marci bude tak +7,
dole aj možno +12 stupňov. 
Idem zdobiť palmu. 
December čakám teplý aj január
asi aj dosť upršaný bude a potom
príde zima ku jari....
Tak druhá polovica februára,
marec čo bývala skoro jar
tak budú mrazy. 
Ak mi to nevíde, tak
ja budem iba rád, ale
Veľká Noc bude biela si myslím. 
Reagovať na správu

pěkný nález,gratuluji
Reagovať na správu

Luboš díky. 
Chodím tu skoro denne,
tak uvidíme čo ta zjazdovka
dá ešte za druhy. 
Toto je už v podstate tretí,
lebo snehobiele tam rastú
zrejme dva druhy aj
s krémovým klobúkom
aj úplne čisto biele.
Reagovať na správu

Krásny pohľad, gratulujem k prvonálezu.
Reagovať na správu

Vladino díky. 
Tak na mobil, aj keď mal som
aj ryžák aj podsvietenie,
len miesto foťáku nosím gitaru. 
Reagovať na správu

jsou to nádherné houby
Reagovať na správu

Martin díky.
Áno krásne huby,
mal som šťastie
iba tri kusy pokope,
na celej zjazdovke.?
Reagovať na správu

Veľká paráda, aj hubka pekná
Reagovať na správu

Parádne hubky si našiel 
Reagovať na správu

Lacino dík.
Tak ma potešili, fakt nájsť niečo
také uprostred zjazdovky a pokope
tri kusy a potom už nebolo ništ,
som to prešiel krížom, krážom,
tak to poteší.
Boli ešte tam
lúčnice snehobiele a zrejme dva druhy,
jedny mali na inom mieste biele plodničky
a na druhom Krémové stredy klobúkov.
Pekne sa to rozbieha aj tam, lebo však
konečne dosť slušne popršalo, ale keď som
vyťahoval jeden konár na kúrenie v lese
čo bol zanorený na konci, tak sa prášilo,
neni prepršané viac ako 5 cm pod stromami
a do hĺbky je sucho minimálne meter....
Ale rástlo stále húb aj cez sezónu,
ja vždy nájdem miestečka, len si trošku
viac užívam les a menej fotím. 
Celé leto ma kamaráti otravovali, či niečo
rastie a keď som na lehátku a pri vode,
tak ma aj pekne naštvali, však nech sa
prejdú, určitá skupina ľudí len vyťahuje
z ľudí informácie, tak bacha moc tu
nevešajte presné miesta, lebo Vám
tam zaparkuje 20 áut a podobne. 
Mali tu pravdu na stránkach, internet
je v podstate prefíkaná zbaň. 
Reagovať na správu

Pekný prvonalez super
Reagovať na správu

janko díky.
Vlastne druhonález,
na Bytčiansku som
raz našiel jednu
plodničku na kanáli
Váhu. 
Tak mám na Kysuciach. 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.