jesen
Copyright © 1999-2026: Vlastníkom autorských práv zobrazenej fotografie je autor
Mgr. Jozefina CINTAVA - SLAVIK. Bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora je zakázaná akákoľvek ďaľšia publikácia, reprodukcia alebo distribúcia zobrazenej fotografie.
Žiadosť o práva na zverejnenie fotografie \ Request for rights
Nasledujúce fotografie
MDZRe: 6
Mgr. Jozefina CINTAVA - SLAVIK
08. 03. 2016
Diskusia k fotografii

Jožka super ukážka , pekné foto
Reagovať na správu

Krása Jojka, nádherná farebnosť. A pozdrav 
Reagovať na správu

Veľmi pekný pohľad do košíka je super
Reagovať na správu

Uz nie je .... cakala som navstevu z Alberty....pre nich som to nachystala a aj som im to podarovala 
Reagovať na správu

pekne si to naaranžovala, veru jeseň sa blíži, ani sa nechce veriť
Reagovať na správu

Jožka, dubáky postrádame aj my na juhu, zato "vyhodňare" sa môžu s nimi aj obhadzovať
Reagovať na správu

Jozefínka , pekne naaranžované
Reagovať na správu

Dakujem Vilko...ja by som ale radsej momentalne aranzovala nejake dubaciky 
Reagovať na správu

Pekné pestré ovocie a zeleninka na stole. Jožka, paráda, si šikuľka
.
Reagovať na správu

U nás na hrebeni, vo výške okolo 1900 m sa to farbí.
Reagovať na správu

..... u nas v preriovej Manitobe ani neviem co je to 1900 m nad morom...... 
Reagovať na správu

super Jozka...pekna farebna a chutna uroda
Reagovať na správu

Veru chutna ..... milujem leco a tak sa teraz nim napchavam 3x do tyzdna
a potom miesane salatiky ....paradajka, paprika,biela cibula .... mniam 
Reagovať na správu

tak veru mnaaam...tiez ich mam velmi rada, ako leco tak aj miesane salaty, ale len z tejto letnej domacej zeleniny...v zime velmi zeleninu nekupujem, teda paradajky a papriku, a nerobim tieto salaty
Reagovať na správu

Krásne plody v košíčku. A všetko také, čo mám rada.
Reagovať na správu

Kosik plny vsakovakych dobrot... 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Mgr. Jozefina CINTAVA - SLAVIK
Čas a miesto:
03. 09. 2016, Winnipeg, Manitoba, Canada ...... u mna doma
Popis:
Jesen sa uz pomalicky blizi ..... ukazka mojej urody.
Fazulkove struky a hrasok som nepridala, lebo tie uz odpocivaju v mrazaku, spolu s malinami, cucoriedkami a kuriatkami
Len dubaky mi este chybaju ...ale je tu velmi sucho, tak sa im nechce tlacit sa zo zeme. Este stastie ze mam zasobu susenych dubacikov...takze na vianocnu kapustnicu bude 
p.s. Na lavej strane su zlte "bananove" paradajky. Zaujmu iba tvarom, ale chut nie je bohvieaka, na rozdiel od tych velikych vedla, ktore sa tu volaju "ox-heart", teda bycie srdce, lebo maju taky tvar.....tie su chutovo excellent.
Ďalšie informácie:
ID: 592110; Zverejnené: 03. 09. 2016, Model:Canon PowerShot SD880 IS; Clona:f/5.6; Čas:1/400s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:5000/1000mm
Zaradené:
Ďalšie fotografie
stukaRe: 15
Mgr. Jozefina CINTAVA - SLAVIK
15. 11. 2016