Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Krásny, to poteší.
Reagovať na správu

a uz je to tu,uz nas budes zas pol roka nas.... vytesovat,tych co ich velmi zriedkavo vidia 
Reagovať na správu

Na lokalitách mi zatiaľ spadlo od 40 do 70 mm, horúčavy našťastie nehlásia, môžete sa "tešiť". 
Reagovať na správu

Dnešný výjazd by už mal byť o začiatku poriadnej vlny, očakávam min. 50-tku vykúkajúcich miláčikov, možno aj mláďatá impolitusov. Pred 3 dňami nebolo nič okrem kuriatok, ale od 19.05.2015 mi tam do odmerky napadalo 68 mm, je príjemne teplo, čo si viac priať. Keď to tak rátam, min. 6 hodín v lese pobudnem. 
Reagovať na správu

tomu se ani nedivím, když se místo pod nohy koukáš po stromech na housenky 
Reagovať na správu

Mám síce roboty dosť, ale zajtra ráno vyrážam pre istotu s 2 košmi. Možno večer pošteklím príspevkom. 
Reagovať na správu

Jedným slovom bieda. Za 2 dni podrástli iba o 1-1,5 cm, čo som nečakal (asi zaúradovali chladné noci) a k diviakom sa radšej verejne nevyjadrujem 
Reagovať na správu

o diviakov nehovorme, to jsou smutné příběhy 
Ano, je to docela možné, že noční chladné teploty (nejhůře s denním přízemním teplejším větrem) mohou být za minimálním přírůstkem.
Však ono se to u Tebe pěkně rozjede a pak se tu máme všichni na co těšit. Já se tedy už moc těším 
Reagovať na správu

je úžasne pekný , gratulujem
Reagovať na správu

velká gratulace
super
Reagovať na správu

Pekný, gratulujem.
Reagovať na správu

Ten je parádny, ako súdok.
Reagovať na správu

super...len nech idú
Reagovať na správu

Super, 1 vlna,idem sa pozriet.Gratulujem.
Reagovať na správu

Je krásny.Gratulujem Peťo. 
Reagovať na správu

Krásny bronzáčik, verím, že sa to rozbehne...
Reagovať na správu

parada, pekne foto aj nalez, super
Reagovať na správu

výborně Peťko, to se Ti povedlo, gratuluji.
Reagovať na správu

pri tomto by som strávil aj hodinu fotením 
Reagovať na správu

na tom liste si riadne sťahoval azúr 
Reagovať na správu

Asi budeš prekvapený, ale na celej fotke bol kúsok azúrovej len na lemovaní druhého listu. Tebou spomínaný je fotený zospodu a takto vyzerajú aj v reáli kvôli veľmi jemnému a hustému ochlpeniu. 
Reagovať na správu

Tieto ti trochu závidím, u nás nerastú
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.