Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Díky Julka. 
A zasa to isté miesto,
kde som posledne upratoval
a len o meter vedľa vyrástol. 
Reagovať na správu

Nemáš ešte natiahnuté ruky od plných košíkov húb a igelitiek odpadu?
Reagovať na správu

Vlado, Ty si taký neposedník, stále v pohybe. Až sa divím, ako to všetko stíhaš.
Reagovať na správu

Parádny odvážlivec v tomto suchu 
Reagovať na správu

Ty sa máš, pekný je.
Reagovať na správu

Vďaka Martuška. 
A zasa na tom mieste,
kde som posledne čistil
horu od neporiadku. 
Reagovať na správu

je fajnový , paráda
Reagovať na správu

Vlado, Ty si fakt macher! 
Reagovať na správu

Krása Vladino.Ako vidím pokračuješ v pekných nálezoch. 
Reagovať na správu

Krásny je. Vladko les sa ti odvďačil 
Reagovať na správu

Vďaka Katka aj za kuk,
aj za príjemné komentáriky. 
Verím, že les sa vie odvďačiť. 
Reagovať na správu

Pekný malý trpaslík.
Reagovať na správu

Pekne si ponachádzal.
Reagovať na správu

Sníva sa mi o takých smrekáčoch. Domaša tohto roku - stav 0.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Sioux Sediaci Býk
Kvalita:
Výborná jedlá huba
Čas a miesto:
23. 06. 2014, Okolie Žiliny.
Popis:
V mladšom smrekovom poraste.
Nadmorská výška 400 m.n.m.
Identifikácia:
Podľa makroskopických znakov
Identifikoval Ing. Vladimír Kuderavý (TATANKA)
Exsikát existuje
Ďalšie informácie:
ID: 464093; Zverejnené: 23. 06. 2014
Zaradené:
Užitočné linky:
Ďalšie fotografie