Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

...to už nie je možné,nie žeby som závidel,ale závidím 
Reagovať na správu

Moje ihličie dnes nerodilo 
Reagovať na správu

U nas rastu uz pomenej 
Reagovať na správu

z dnešných sú tieto najkrajšie
Reagovať na správu

Díky Laci. 
Je sucho, ale kde je aspoň
trošku vlhkejšie, tak to rastie pokope. 
Reagovať na správu

Na ten pokus s bandaskou som naozaj zvedavý...
Reagovať na správu

pěkná trojička, jak vidno, sucho jim příliš nevadí.
Reagovať na správu

Vladko v hustinach se drzi nejen medvede ale u tebe aj huby. jeste chvilu budes pridavat kose plne hub a takové kozaky a cuvať z toho začnou ja 
Reagovať na správu

Parádny nález, huby prekvapujú aj v suchom pačasí... 
Reagovať na správu

aj ja chcééém, u nás už nejdú ani osikové
Reagovať na správu

Irenka u nśs osikové
ešte ani neboli.
Vždy
idú akosi neskôr, neviem
čím presne to je. 
Reagovať na správu

Vladko ,super nález ale by si mohol aj trošku prisvietiť .boli by aj atlasovky z nich.
Reagovať na správu

Tak nabudúce nie podsvecovák ale reflektorý z fotoštúdia. Viem že niekedy je to absolútne tažké ,len som chcel podotknúť že nález je super a ak by aj svetlo bolo super tak je to súce na atlasovku.Neber to ako výčitku,skôr ako pochvalu.
Reagovať na správu

Ináč aj ja som zástancom že huba a hríb by sa mal fotiť tam kde narástol,maximálne pripúšťam prihodiť dajakú vetvičku alebo nejakú zelenú távičku do pozadia aby aj farby bolo vidieť.
Reagovať na správu

Tak sme dvaja. 
Tu bol problém, že
zelené nebolo široko,
ďaleko nič, čo ma štve,
lebo by to pomohlo. 
Reagovať na správu

Ja radšej cvaknem 10 x z iných pohladov a doma vyberám,a niekedy nadávam že ani jedna z tých 10 cvaknutí nestojí za nič,hoci to bol super zaujímavý nález len nie súci na stránku,mám ich za kopec.
Reagovať na správu

Ja tiež robím viac cvakov,
pričom mením aj clony
a bod zaostrenia posúvam. 
Robím aj skúšobný cvak niekedy
a vtedy mám dobré fotky, lebo
odstánim všetko čo zavadzia
v zábere a robí prepaly. 
Reagovať na správu

Korunovec sa mi tochto roku nepodarilo poriadne odfotiť hoci asi 50 záberov.Už som sám na seba naštvatý.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.