prednášky pre ZO ZŤP
Kliešte a Mloky
|
Pred možnosťou upozorniť ostatných návštevníkov na fotografiu je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla. |
Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Čas a miesto:
08. 04. 2014, Bratislava
Popis:
Včera sme okrem avizovanej prednášky "Kto nám pije krv?" dostali aj prídavok. Keďže som zo Záhoria priniesla ukázať mloka bodkovaného (mali sme odborníka na obojživelníky), pán riaditeľ Prír. SNM Mgr. Ján Kautman nám pridal aj prednášku o obojživelníkoch. Ani sa nám nechcelo skončiť. Bol to proste úžasný zážitok.
.
Ďalšie informácie:
ID: 448021; Zverejnené: 09. 04. 2014
Zaradené:
My, naše výtvory, zážitky z prírody















