Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

včera 10 km po ideálnych smrčkových miestach - nič. Dnes prechádzka po prašných cestách a nemali sme ich kam dávať.
Reagovať na správu

keby sme ich mali kam dávať, tak máme aj košík 
Museli sme pred nimi ujsť.
Reagovať na správu

no, čo dodať, zase za plný počet bodov
gratulujem 
Reagovať na správu

ešte sa teším na Podsuchú. Tam rastú až v polovici mája a sú omnoho väčšie. Tam aj na smrčkovce treba ešte mesiac počkať ale dorastajú do 25 cm.
Reagovať na správu

hmm, tak to je paráda, také bych bral mít takovou Podsuchú lokalitu
letos po nich budem ještě pátrat, mám vytipovaná místa, vláha nějaká byla, snad ještě nějaká přibude, teploty nejsou nejhorší, tak snad příští víkend...
Reagovať na správu

V pohodě, nevadí, nejsem urážlivej typ 
a dobře jsi udělal, akorát bych Ti je zožral 
Reagovať na správu

Pekná kôpka.
Igor, mal si zobliecť tričko a zbierať do toho, boli by ste mali toho viacej. keď sa dnes tak zadarilo
.
Reagovať na správu

ee bol som v kraťasoch a tričku. Dosť zima bolo na vyzliekanie. Normálni človeci behali vo vetrofkách 
Reagovať na správu

to ma už hriala s tým tričkom. Bez neho by som aj so zohrievaním umrzol 
Reagovať na správu

Fíha,tak ste si došli na svoje,zaslúžiš si. A tých 10km si si mohol aj odpustiť
.
Reagovať na správu

ee - dal by som aj ďalších10 - 20, keby to pomohlo k jedlým a obyčajným 
Minulý týždeň som dal 26 po hrebeni plnom snehu na cvajgli - inak tiež som nič na tom snehu nenašiel
A zabáral som sa po kolená.
Reagovať na správu

Paráda.
Ono je to tak. Osvedčené miesta sklamú a naopak miesta, kde to nečakáš, Ťa príjemne prekvapia. 
Reagovať na správu

joooj keby aj u nás take rastli
ale krásne sú
Reagovať na správu

sú to najbežnejšie smrčky. Rastú aj na dolniakoch, kde takmer nič iné nerastie. Takže aj u Teba asi budú. 
Reagovať na správu

už som ich hladal všade tade , na okrajoch rozných lesov,pri potoku,lukách no nič...aspoň mám miesto na smrčkovce
snad sa nekedy pošťastí 
Reagovať na správu

Včera som sa bol prejsť v Lopeji. Rástli vedľa asfaltky.
Reagovať na správu

no niekomu je hej
Tam aj dubáky musia rásť okolo asfaltky. Poznám zopár takých miest len sú pre mňa ďaleko.
Reagovať na správu

Pekné sú.Tieto som u nás ešte nevidel.A neverím,že ich tu niekedy objavím 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.