plasty v rybníku
pri opätovnom napúšťaní
|
Pred možnosťou upozorniť ostatných návštevníkov na fotografiu je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla. |
Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Čas a miesto:
30. 03. 2014, Borská nížina
Popis:
Tomuto nerozumiem. Minulý týždeň v Šaštíne vypustili chovný rybník, bola sa tam pozrieť polovica Šaštína, predávali tam ryby rovno do kadí. Teraz rybník opäť napúšťajú a tie smeti nikto nevyzbieral, plasty, kovy a iný neporiadok zostali na dne
. Najbližšia obec: Šaštín. Lokalita: chovný rybník. Nadmorská výška: 180 m s.m.
Ďalšie informácie:
ID: 446660; Zverejnené: 31. 03. 2014
Zaradené:
My, naše výtvory, zážitky z prírody
















