huby,hubky hubíčky...
Diskusia k fotografii

A hribovite su kde?Pekne si nazbieral. 
Reagovať na správu

foto nevydarené,na chodbe ,slabé svetlo,blesk,ale o to mi nešlo,chcel som pridať hubársky úlovok
ďakujem
Reagovať na správu

Fíha! Ten kôš rýdzikov by som hneď brala.
Paľko, pekne sa Ti zadarilo.
Reagovať na správu

neuveríš,ale od domu 5 min autom,nikdy som tam na huby nebol a robil som chybu,bedle,suchohríby a aj rýdziky
myslim že tam ľudia začnú chodiť a bude to prerýpane ako po čiernej s tým rypákom 
Reagovať na správu

no parada, Lubo po nich tuži
Reagovať na správu

ďiíky,mal som šťastie,asi som veľaľudí predbehol,dnes tam bola invázia,hrôza,po rýdzikoch ani stopy 
Reagovať na správu

Pekne. 
Rýdziky do nślevu, bedle vydmažiť
a suchohríby čo? Sušiť či polievka.
Ja mám rád čerstvé huby aj pod mäsko.
Radšej ako sušené 
Reagovať na správu

ďiky,Vlado,tieto boli také pekné,že som ich iba nakrájalna trojuholníkx aj so stopkou a šup do mikrotónového sáčku a mraziak 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
pavel valkovic
Čas a miesto:
28. 09. 2013, Nitra
Popis:
NR,Párovské Háje a Velčice(ZM),po dubákoch a kozákoch ani stopy,ale rýdziky sú už v sladkokyslom náleve
Identifikácia:
Exsikát neexistuje
Huba nemusí byť spoľahlivo identifikovaná. Pomôžte s jej identifikáciou a napíšte do diskusie k obrázku svoj názor.
Ďalšie informácie:
ID: 417053; Zverejnené: 28. 09. 2013
Zaradené:
Ďalšie fotografie