Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Mal si Ty šťastie. Pekná séria.
Reagovať na správu

parádny nález, blahoželám
Reagovať na správu

krásny nalez, gratulujem
Reagovať na správu

Další nález z no etnry area
Pěkná
Reagovať na správu

No entry area přinese ještě spousty pěkných nálezů, za to bych dal Markovu ruku do ohně (nu dobře, a tu svoji taky) 
Reagovať na správu

parádny nález, gratulujem
Reagovať na správu

Paráda Pete.Gratulujem k peknému nálezu.Pekné foto. 
Reagovať na správu

Výborný nález,gratulujem.
Reagovať na správu

pěkné, měl bych zkusit "naši" lokalitu
Reagovať na správu

Zkus Ládíku, věřím, že budeš úspěšný a doufám, že je najdeš ve skvělé kondici. Tvoje hrobenky jsou aspoň makroskopicky jiné než ty naše. My máme fertilní část hnědobílou, kávovou, bleděokrovou... tz máš některé plodnice až s takovým jemně modrým, šedomodrým či šedomodrohnědým nádechem. Je to velice zajímavé. Pokud bys je dával mikroskopovat, byl bych rád, kdybychom se mohli i my přidat se svými plodnicemi, třeba se jedná o jiné druhy a bůh ví o které. Sorry, toto mělo být asi jako SS, ale mazat to už nechci 
Reagovať na správu

Gratulujem, krásny nález.
Reagovať na správu

super, veľmi pekný nález
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ing. Pete Nouzovský
Čas a miesto:
08. 06. 2013, No entry area
Popis:
Na písčité cestě našel kamarád Marek, byla to největší plodnice sobotního dne.
Identifikácia:
Podľa makroskopických znakov
Exsikát existuje
Ďalšie informácie:
ID: 392982; Zverejnené: 10. 06. 2013
Zaradené:
Užitočné linky:
Ďalšie fotografie