Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Paľko, rástli vysoko v trmom svahu - musela som za nimi liesť po štyroch.
Reagovať na správu

tak už musia byť aj pod Zoborom..
Reagovať na správu

Sú to nádherné kvety.Pekne Martuška. 
Reagovať na správu

Stanko, o taký týždeň, keď všetky kosatce rozkvitnú, sa to tam bude hmýriť všetkými farbami.
Reagovať na správu

Ivetka, pred týždňom ešte nekvitli. Dnes ich vo vyšších polohách už bolo veľa rozkvitnutých.
Reagovať na správu

paradny nalez Marti
Reagovať na správu

Kvetka, o pár dní to tam bude paráda. A nebude sa treba štverať hore do kopca - budú kvitnúť aj vo Waitovom lome a na Sandbergu.
Reagovať na správu

Krásnou sérii kytek jsi přidala.
Reagovať na správu

Sú to milé kvietky...a je super, že kvitnú takto skoro na jar. Mám na ne miestečko pri Hlohovci, no teraz mi je to akosi od ruky 
Reagovať na správu

je krásny a foto tiež
Reagovať na správu

...ja ich tu nikdy nevidím
Reagovať na správu

Jožko, neviem, či u Vás rastie.
Skús popozerať slnečné skalnaté a trávnaté stráne, okraje krovín i teplomilných dubín, hlavne na vápencoch, ale i iných podkladoch, najčastejšie na plytkých rendzinách, od nížin až po pahorkatiny (rendzina je druh sypkej, jemnej, červenkastej pôdy s veľkým obsahom humusu).
V SR sa kosatce nízke vyskytujú roztrúsene od Malých Karpát po Slovenský kras.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Marta Everlingová
Kvalita:
Chránený druh
Čas a miesto:
17. 04. 2013, Bratislava - Devín (Devínska Kobyla)
Identifikácia:
Identifikoval Marta Everlingová (Martula)
Exsikát neexistuje
Ďalšie informácie:
ID: 379280; Zverejnené: 17. 04. 2013
Zaradené:
Užitočné linky:
Ďalšie fotografie