Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Martuška, nádhera - poniklece obdivujem od detstva, je to krásny kvet, v našom okolí sú tiež nádherné lokality.
Reagovať na správu

Julka, my so sestrou ako deti sme ich chodili na jar obdivovať takmer denne na Devínsku Kobylu.
Reagovať na správu

U vás to kvete a tady včera napadl zase sníh-)). Pěkné, Marti....
Reagovať na správu

Peter, cez víkend aj tu bol sneh a riadne mrzlo, no pomaly to začína ožívať.
Reagovať na správu

Krásne foto. U nás je od včera opäť všetko pod snehom...
Reagovať na správu

Anka, aj tu je počasie vrtošivé. Našťastie dva dni svietilo slniečko a víkendový sneh sa roztopil.
Reagovať na správu

...parádny detail,celá séria je pekná 
Reagovať na správu

u teba je už príroda v plnej kráse
Reagovať na správu

Patrik, pomaly začína ožívať. Pri pohľade na rozkvitnuté kvietky medzi suchými steblami trávy hneď aj človek pookreje.
Reagovať na správu

Krásny kvietok.U nás sú zatiaľ iba púčiky.Pekne Martuška. 
Reagovať na správu

Stanko, aj tu len začínajú. Rizkvitnuté sme našli len na záveternej strane.
Reagovať na správu

pekne si ho cvakla
Reagovať na správu

... parádny chlpáčik 
... škoda, že tu ho nevídať 
Reagovať na správu

Ferko, neviem teraz, ale keď sme bývali v Trenčíne, tak sme ich videli kvitnúť v okolí Trenčianskych Bohuslavíc - v prírodnej rezervácii Hájnica.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.