Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

ja som nevidela ani jedneho a ty hned tolko 
Reagovať na správu

to je ale krasny ulovok
Reagovať na správu

No kedy sa mne podarí uvidieť aspoň jedného jediného a dobre ho cvaknúť.A Tebe sa podarí takýto úlovok.Super Paľko.Nááádhera. 
Reagovať na správu

pekný kŕdlik, pekné foto
Reagovať na správu

Paráda, nedávno jsem dostal 2 k preparaci.
Reagovať na správu

Priatelia, všetkým ďakujem za návštevu a som rád, že sa Vám foto páči. Tieto vtáčiky sa už viac neukázali.
Reagovať na správu

Ta dakus še zamudril ale ja še u Tebe ulapil.
Peknych cestarov si vymakol.
Reagovať na správu

Niektorí sa hostili na ceste, iní poletovali v šípčinách. Bolo ich vtedy naozaj dosť.
Reagovať na správu

A nebude to u mladych lepsie s tym gramatykom. Tu nahubach to ujde ale na lovu zdar,tam je to veselsie. Akurat pozeram na jezka,mlady 18 rocny pise o jezkovi "malí a milí tvor a chcel by sa stať poľovníkom,ako niekdorý členovia našéj rodiny". A to tam nie je nijaka zvlastnost.
Judr. ma asistentku,Palko,Ty mas zenu ucitelku a ja tu chorobu,ktora mi brani vidiet chyby v texte aj ked po sebe citam. Zrejme na vine su kontakty v klavesnici,pri pisani mi ukazuju tak a po odoslani inac to zobrazia. 
Reagovať na správu

Do nas to hustili a kde a ako sa to ucitelom podarilo.
3 roky do zadu som videl uctenku v Pezinku,v malom obcerstvovacom zariadeni a stalo na nej: výno 0,2 IIx. Pocitam,ze tak o 10 rokov sa prehodnoti SK gramatika,lebo ju budu ovladat iba programy a 5% zivych ludi.
Reagovať na správu

Veru aj tu na stránke niektorí ing. píšu často namiesto mäkkého i tvrdé y a naopak. Ja som v gramatike nejako extra nevynikal, no Milka ma "buzeruje" aj teraz za niektoré chyby v gramatike a ani učiteľka nebola
.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.