Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Podobne aj Vam,stastne a vesele Vianocne sviatky.
Reagovať na správu

Tiborko, nech radostná a šťastná melódia Vianoc Vám obom tíško znie, nech rok 2013 Vám len lásku, zdravie a šťastie prinesie.
Reagovať na správu

Tiborko, obom želáme krásne Vianočné sviatky a šťastný Nový rok. Milka a Palko.
Reagovať na správu

Šťastné a veselé Vianoce a krásny Nový rok.
Reagovať na správu

tiez vam zelame krasne Vianoce a v novom roku len zdravie, pohodu a stastie. rod. Balazova
Reagovať na správu

Šťastné a veselé Vianočné sviatky.
Reagovať na správu

Šťastné a veselé Vianoce Tebe aj Tvojej rodine
Reagovať na správu

Tibču, aj Vám krásne Vianoce
Reagovať na správu

pekneeeee 
Aj Tebe a Tvojim blízkym Tibor prajem krásne a pohodové sviatky a koooopu lásky k tomu 
Reagovať na správu

nuž čo tebe popriať,zdravíško ,šťastíčko a nejaké nové lúčničky 
Reagovať na správu

súhlasím.. prajem aj ja veľa zdravia, pohody a - samozrejme aj lúčničiek 
Reagovať na správu

Veselé prožití Vánoc a úspěšný celý další rok.
Reagovať na správu

Aj Vam Tibor podobne L&J.
Reagovať na správu

Tibor vsetko naj prajeme..
Reagovať na správu

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastlivý Nový rok 2013 Ti prajem.
Reagovať na správu

Tiež želám pokojné a krásne Vianoce a veľa šťastia do nového roku 2O13
Reagovať na správu

Krásne sviatky prajem.
Reagovať na správu

Šťastné a veselé prajem
Reagovať na správu

Tibor, pohodove Vianoce a uspesny rok 2013 aj Tebe
(pozn. mas to foto trochu do modra
)
Reagovať na správu

Pěkné Vánoční svátky a hodně štěstí v novem roce 2013
Reagovať na správu

Prajem krásne sviatky a všetko dobré v novom roku.
Reagovať na správu

Prajem krásne prežitie vianočných sviatkov, všetko dobré, hlavne veľa zdravia v roku 2013.
Reagovať na správu

Krásne Vianoce, v novom roku veľa zdravia, šťastia.
Reagovať na správu

Želám krásne a pokojné sviatky.
Reagovať na správu

AJ tebe a tvojej drahej Tibor, pokojné Vianoce a veľa šťastia v novom roku 2013
Reagovať na správu

Šťastné a veselé ....., zdraví, štěstí, pohodu a spoustu krásných houbových úlovků v příštím roce 
Reagovať na správu

Pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastlivý Nový rok 2013 Ti prajem.
Reagovať na správu

Krásne Vianoce a šťastlivý Nový rok 2013 prajem. 
Reagovať na správu

Pohodové sviatkovanie v kruhu najbližších praje Vlado a Milka
Reagovať na správu

Všetko dobré do nového roku.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.