Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Podobne,,Šťastné a veselé,,
Reagovať na správu

Aj ja Vám želám pokojné a pohodové prežitie Vianoc a do roku 2013 veľa zdravia a splnenie všetkých snov.
Reagovať na správu

pripájam sa k želaniam 
Reagovať na správu

Šťastné a veselé celej rodinke a nového roku veľa zdravia a pohody prajú Ľ&J.
Reagovať na správu

Ivetka aj my vam prajeme prijemne a pokojne Vianoce a vela zdravia, pokoja, stastia v novom roku 2013. rod. Balazova
Reagovať na správu

Aj Vám šťastné a veselé Vianoce
Reagovať na správu

Prajem šťastné a veselé Vianoce celej rodine
Reagovať na správu

Prajem tiež všetko najlepšie.
Reagovať na správu

Ivka aj ja Tebe prajem krásne sviatky , ktoré budú naplnené láskou , pohodou a šťastím.
Reagovať na správu

Ivetka, Tebe a Tvojej rodinke prajeme krásne Vianočné sviatky a v Novom roku 2013 všetko dobre, hlavne veľa zdravia. Milka a Palko.
Reagovať na správu

Stastne a vesele Vianoce prajem.
Reagovať na správu

Pokojné sviatky a mnoho úspechov v novom roku.
Reagovať na správu

Přeji veselé Vánoce a pohodový nový rok
Reagovať na správu

Ivetka krásne vianočné sviatky a šťastný Nový rok.
Reagovať na správu

Radostné a pokojné sviatky prajem.
Reagovať na správu

Prajem šťastné a veselé Vianoce a veľa šťastia v Novom roku.
Reagovať na správu

ďakujem všetkým za úprimné a krásne želania 
Reagovať na správu

ešte aj odo mňa,veľa zdravia a šťastia 
Reagovať na správu

..Ivet vsetko naj prajeme..
Reagovať na správu

Super nápad. Želám krásne Vianoce a veľa úspechov do nového roku 2013
Reagovať na správu

Šťastné a veselé prajem
Reagovať na správu

Krásne Vianoce.. prajem Vám pokoj, zdravie, šťastie a pohodu 
Reagovať na správu

Vianocnu pohodu a len to najlepsie v novorm roku zelam
Reagovať na správu

Pěkné Vánoční svátky a hodně štěstí v novem roce 2013
Reagovať na správu

Želám krásne a pokojné sviatky.
Reagovať na správu

Požehnané Vianočné sviatky prajem, veľa zdravia, pokoja a radosti.
Reagovať na správu

Šťastné a veselé ....., zdraví, štěstí, pohodu a spoustu krásných houbových úlovků v příštím roce 
Reagovať na správu

Pokojné prežitie vianočných sviatkov a šťastlivý Nový rok 2013 Vám prajem.
Reagovať na správu

Šťastné a veselé Vianoce
Reagovať na správu

Krásne Vianoce a šťastlivý Nový rok 2013 prajem. 
Reagovať na správu

Pohodové sviatkovanie v kruhu najbližších praje Vlado a Milka
Reagovať na správu

Šťastlivý nový rok 2013 prajem celej rodine.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.