Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

V pravo Zuzka Šestáková,ktoru som az teraz spoznal aj ked som ju uz na niekolkych akciach videl. Cez okuliare na http://www.nahuby.sk/obrazok_detail.php?... sa prizera nas SG,ktoremu Lubka doniesla,ze este nenasiel. Prizera sa p.Kabat,ktory ich mozno aj presne urci. V zadu,usmievavy mladsi pan s okuliarmi,nas p.Kunca. A ta plesina na lavo mi je znama ale ja ju nikdy tak nevidim. 
Reagovať na správu

No to je teda profil, ten vzadu v strede...
Reagovať na správu

Ale hlas mal najlepsi. Ako keby bol zvyknuty ozvucovat väcsie miestnoti,ba az haly,auly. Ja som na jeho moralnom profile,za 5 rokov,neodpozoroval nejaku chybu. 
Reagovať na správu

To naozaj vážne a prču si nerobím,Vladko. Aj v zadnom rade bolo počuť zreteľne. Rada by som Ťa pochválila,ale chlapov veľmi chváliť nemôžeš,potom spyšnejú.
No bolo to vynikajúce. Aj lúčnice sa mi páčili,aj všetko. 
Reagovať na správu

na huby a špecialitky treba mať správny profil 
ejch... škoda, že som nemohla prísťťťť
Reagovať na správu


Škoda, že si neprišla, predsa len, ťaháme to tu už nejaký rok a ešte sme sa nestretli. Avšak, väčší podiel viny je aj tak na mne - málo chodím do BA a ešte sa mi nepodarila ani žiadna mykoakcia. 
Reagovať na správu

Ahoooj, pozdravujem, hubozanietenci
.
Reagovať na správu

potvrdzujem, úúúžasne bolo 
Reagovať na správu

pocuvaj, ja som ta vobec nepoznal, ked tu mas taku inkognito foto, by som sa aspon zoznamil 
Reagovať na správu

Pani,som rad,ze som Vam mohol predstavil Yuyku. Videl som ako sa obzerate,tak mi nedalo nechat Vas nevedomych.
Ja som sa rovno opytal.
Reagovať na správu

Takže uplně vlevo je Jarott sp.? 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.