Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Ale sú tie dievčatá červenučké.Pekne ich vyštípala zima.
Reagovať na správu

Paľko, bolo chladno a mokro. Aj rukáv na prešívaku mám od válania sa celý premočený.
Reagovať na správu

co tam po zime ked bol taky super objekt pred nimi 
Reagovať na správu

Edko, ako poznám dievčatá, tak obidve budú mať fotiek "do zásoby" a budú mať dlho čo pridávať
...
Reagovať na správu

Fajn, ako by ich jedna mater mala 
Reagovať na správu

... vidí, že si sa snažil, aby vzácna návšteva neobišla na prázdno 
Reagovať na správu

Tak je Ferko.Mali sa čo obracať.Dúfam,že fotečky výjdu tak ako majú a dievčatá budú spokojné.
Reagovať na správu

pozdravujem Marta 
Reagovať na správu

Ale sa na ňu usmieva. 
Reagovať na správu

dakujem Martuske za to, ze ma sprevadzala na potulkach po Kysuciach a tebe Edko za to, ze si mi umoznil nahliadnut do krasneho sveta lúčnic 
Reagovať na správu

To mne patrí poďakovať za zviditelnenie lokalít na Kysuciach.Klobúk dole nad Vašou prácou 
Reagovať na správu

Ivetka,aj ja Tebe ďakujem. Škoda, že moja sestra nemohla byť s nami. Bola by ešte lepšia zábava.
Samozrejme veľké poďakovanie patrí aj Edkovi, lebo len vďaka nemu som spoznala ďalšie druhy lúčnic.
Reagovať na správu

..poloha ležiaceho strelca,no treba ak chceme dačo uloviť.
Reagovať na správu

Martula v plnom nasadení a vždy s úsmevom.
Reagovať na správu

Edko, aj touto cestou Ti ešte raz chcem veľmi pekne poďakovať za pozvanie do Tvojich hubárskych lokalít. Som rada, že som mohla naživo vidieť a nafotiť si niekoľko druhov lúčnic.Taktiež zato, že si sa nám dva dni venoval a mal s nami trpezlivosť pri fotení.
Reagovať na správu

no teeeda...baby su triezve a predsa sa valaju

P.S.
Pozdravujeme Ta Martuska !!!
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.