Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Super záber.A to žlté je od vtáčika? 
Reagovať na správu

To sa Ti Edo dobre chodí na huby, keď máš takú partiu. A možno nájdeš aj menej hríbov...?
Reagovať na správu

tvoje, Ivetka ešte foto lúčnic nepridala
a čo sa týka objektu - je fotogenický 
Reagovať na správu

Ako pozerám, Ivetka si to fotenie "užíva"
.
Reagovať na správu

Určite áno.Veľmi sa na lúčnice tešila aj s Martškou.Nevedeli sa dočkať a vidíš,teraz si k ním aj ľahli 
Reagovať na správu

Veľmi dobré, aj obuv má podľa poslednej mody 
Reagovať na správu

... vidím, že si hubárky prišli na svoje 
... tu sa mi tie lúčnice nie a nie rozbehnúť ? 
Reagovať na správu

Verím,že áno.Aj u nás vyšli neskôr ako po iné roky,ale teraz ich je už fajn a hodne sa ich tlačí mladučkých.Ak ich nezasype sneh,ešte by sa malo nejaké to prekvapko objaviť 
Reagovať na správu

Na našej lúke tiež nevyšli.
Reagovať na správu

Ivíku,zasa len polihuješ? 
Reagovať na správu

skoro som Iviku dusu v tych kopcoch vyplula....a do toho ladovy vietor, cervena som bola ako paradajka 
Reagovať na správu

ahoj! také pohodlie na fotenie ja nepoužívam 
Reagovať na správu

juuuj, Edko, takto si ma sem švacol....musim pridat ked som ta fotila pri parozkoch 
Reagovať na správu

Ivetka, je to tvoja obľúbená poloha , pri fotení........ 
Reagovať na správu

Ivetka, teším sa na tvoje parádne fotky. Aj som bola trochu smutná z toho, že nie som s vami.
Predpokladám, že ste sa zase poriadne nasmiali (aj o to som prišla).
Reagovať na správu

Ludka ved vies ako to chodi...smiali sme sa a hlavne vecer v solnej jaskyni , aj sme ta spominali, tak verim, ze dalsi vylet budes absolvovat s nami 
Reagovať na správu

Paradna fotecka...dala by som ju do kalendara "na huby 2014" 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.