Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

... fajnový nález 
... aj ja som kukal, ale zatiaľ ništové ništ 
Reagovať na správu

Dnes bolo kus šťastia.Našli sme s Martuľou a Ivetkou tuším 6 skupiniek tejto,u nás, vzácnej žezlovky.
Reagovať na správu

Parádna je. My o nej zatiaľ iba snívame.
Reagovať na správu

Dnes sme mali na ňu obrovské šťastie.Na lokalite,ktorú poznám, sme s Martuľlou a Ivetkou našli asi 6 skupiniek tejto krásnej žezlovky 
Reagovať na správu

Paráda Edo, já našel letos jen jednu
Reagovať na správu

Ahoj Jirko.Tohto roku sa im dobre darí v oplotku toho rača.Pozdravujem aj Yvonku 
Reagovať na správu

Vďaka Ferko.Tento rok je to už asi desiata.Mimoriadne vydarená sezóna na žezlovky celkovo 
Reagovať na správu

Veď ešte nie je koniec sezóny.Tieto hmyzové vybehli tento rok ako posledné a dosť neskoro oproti minulým rokom.
Reagovať na správu

super,to len tak v tráve?
Reagovať na správu

Áno,ale je tam pár borovíc,dubov,briezok a smrekov.Tráva je prerastená machom a spasená koňami,kozami a ovcami a žezlovky rastú v blízkosti niektorého stromu,alebo priamo pod nimi.
Reagovať na správu

Žezlovky som ešte na Orave nenašla, ale lúčnice červenej a bielej farby som objavila a veľmi ma potešili.
Reagovať na správu

parada...viem ako nas potesili 
Reagovať na správu

Zajtra ich kuknem a uvidím,ako sa im darí.Dúfam,že objavím aj ďalšie kúsky 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.