Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

úžasné Ludka , gratulujem k prvonálezu a ku krásnej fotke s novým foťáčikom! 
Reagovať na správu

Ivetka vďaka, škoda, že som neodpratala tú paličku pred aj vzadu. No bola som vo vytržení a trochu v strese.
Reagovať na správu

Super. Tento druh znám zatím jen z obrázků.
Reagovať na správu

všetka česť, len tak ďalej 
Reagovať na správu

Tíško závidím. Parádny nález i foto, blahoželám!
Reagovať na správu

Áno, to sme konštatovali už na mieste nálezu,že Ludka našla "nádherný nádherný" 
Reagovať na správu

Je to nádhera, to musel byť zážitok. Ja naňho len čakám, lebo pred rokmi som ho u nás pravidelne nachádzal na jednom mieste.
Reagovať na správu

Keď som sa približovala k vysmiatej Ľudke, tak ma napadlo, že ten hríb čo fotí, má zvláštne nasvietený.Až potom som zistila, že to svetlo ide z toho hríbu. Priliehavejšie ho ani nemohli nazvať - má nádherné farby, nádherny tvar..Čakal tam, akoby ho niekto pripravil pre nás ako odmenu
Rudo ho potom starostlivo schoval..a svetielko v suchom lístí zhaslo..
Reagovať na správu

Gratuluju, taky jsem měl to štěstí... 
Reagovať na správu

perfektný je Ludka,páči sami to veľmi
Reagovať na správu

je fakt nádherný, gratulace
Reagovať na správu

Paradny nalez,gratulujem.
Reagovať na správu

nádherne nádherný, hodný svojho mena... gratulujem
Reagovať na správu

Nádherný kousek, gratuluji. Zajímal by mě typ lokality.
Reagovať na správu

listnatý les na záhorí ,v strmom svahu,n.v.550m,typy stromov som nevnímal,prílišná únava 
Reagovať na správu

pre presný popis biotopu sa obráť SS na Ruda Cáfala je to jeho lokalita 
Reagovať na správu

Perfektne nasnímaný gratulujem Ludka.
Reagovať na správu

ten je ozaj nádherný
Reagovať na správu

Blahoželám k prvonálezu, Ľudka. Hríb hodný svojho mena
...
Reagovať na správu

rozprávkovo krásny
Reagovať na správu

Všetkým vám chcem veľmi pekne poďakovať za milé komentáriky a nahliadnutie, a že sa vám ten hríb páči. Je neskutočne krásny. Bola som vo vytržení aj som si taký menší tenec pred ním struhla. No musím povedať, že to bola len otázka šťastia, alebo náhody, ktorý z nás ho nájde, pretože bol na tom kopci určite len tento jeden jediný a nás tam bolo dosť, proste vyšlo to na mňa. A našla som ho hlavne vďaka Rudkovi Cáfalovi, ktorý nás na svoju lokalitu vzal.
Reagovať na správu

Ludka pekne stastie sa na teba usmialo, je ozaj nadherny
Reagovať na správu

Ludka , nádherné foto.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ľudmila Čillíková
Kvalita:
Chránená huba
Pokuta za jednu plodnicu: 100 EUR
Čas a miesto:
30. 06. 2012, Radošovce
Popis:
Lokalita Rudka Cáfala.
Je to môj prvonález a radosť som mala fakt veľkú. Týmto sa chcem poďakovať Rudkovi Cáfalovi, že som mohla navštíviť jeho lokalitu a potešiť sa z tohto nálezu, vidieť ho naživo.
Identifikácia:
Podľa makroskopických znakov
Identifikoval Rudolf Cáfal (rudolf2)
Exsikát neexistuje
Ďalšie informácie:
ID: 330834; Zverejnené: 01. 07. 2012
Zaradené:
Užitočné linky:
Ďalšie fotografie