Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Miloš, denne ich mám v záhradke asi 50. Ostatné vtáčiky sa už mojej záhradke vyhýbajú.
Reagovať na správu

asi ich vrabčiaky nemajú radi,a asi právom.ale sú pekné
Reagovať na správu

Paľko, vrabčiaky (a nielen vrabčiaky) sa ich boja, lebo tieto stehlíky sú dosť bojovne naladené.
Reagovať na správu

50? denne? ved to už je riadny bojový útvar.asi si zvykli,že májú stály zdroj potravy.a ostatní majú po chlebe..
Reagovať na správu

Keď bol sneh, tak ich bývalo ešte viac. Týždenne "spráskajú" jedno vedierko slnečnice žíhanej velkozrnnej o obsahu 5,7 litra. Okrem toho nepohrdnú ani pšenicou, jačmeňom a orechami.
Reagovať na správu

V Hornbachu. Však ani môj syn nie je nadšený tým, koľko míňam na vtáčiky.
Reagovať na správu

pekný,neposedný lietačik.
Reagovať na správu

A títo krasni okupanti vystrnadili všetky ostatné vtáčiky z mojej záhradky. 
Reagovať na správu

gratulujem Marti, u nás som ešte v živote stehlíka naživo nevidela
Reagovať na správu

Milka, tento rok sa im u mňa veľmi páči. Po minulé roky prileteli dvaja - traja, no túto zimu celý kŕdel. Každé ráno ma budia svojím spevom.
Reagovať na správu

kto by to veru povedal, že také malé a pekné a súčasne aj agresívne..
Reagovať na správu

Radko, keby som to nevidela na vlastné oči, tak by som tomu tiež neverila.
Reagovať na správu

veľmi zlaté vtáča, dobre si ho cvakla, veď stále tvrdím, že si čarodejka lebo Ti idú a pózujú pred objektívom ako manekýnky
Reagovať na správu

Mne vcera prvy krat sadol,na zem. Este ho nemam v galerii ale obrazok je taky,ze da sa spoznat,ze je to stehlik. 
Reagovať na správu

Jarko, ak už raz navštívil Tvoju záhradku, tak tam bude už chodiť stále. Verím, že sa Ti ho podarí aj dobre cvaknúť.
Reagovať na správu

Je to naozaj krásavec):.
Reagovať na správu

Martuška , si tam vysedáva a myslí si " Tu som pánom ja ! "
Reagovať na správu

Vilko, vystihol si to. Štyria vrabčiaci nemali šancu "uchmatnúť" si ani len jedno semienko slnečnice.
Reagovať na správu

krásne vtáča,krásne foto
Reagovať na správu

vsak ma aj bojove zafarbenie, pekne Marti 
Reagovať na správu

Nádherný-človek by neveril,že môžu byť také bojovné.
Reagovať na správu

riadne je vypasený... taký Sultán 
Reagovať na správu

Však sa tam aj tak správal. Striehol dookola a ak sa tam chcel priblížiť iný vtáčik, tak hneď bojovne po ňom vyštartoval.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Marta Everlingová
Čas a miesto:
01. 03. 2012, Bratislava - Vrakuňa
Popis:
Tieto stehlíky denne "okupujú" moju záhradku a nedovolia ostatným vtáčikom zobnúť si čo i len jedno semienko. Dokonca aj vrabce, ktoré majú trvalé bydlisko v mojich strešných vetrákoch sa ich boja.
Identifikácia:
Identifikoval Marta Everlingová (Martula)
Ďalšie informácie:
ID: 310967; Zverejnené: 01. 03. 2012
Zaradené:
Ďalšie fotografie