Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Marti,tento je ešte chudý,nestačila si ho vykŕmiť. 
Reagovať na správu

Ľubka, asi dnes bol prvýkrát u mňa na návšteve. Myslím, že už bude chodiť častejšie - ešte stále si vtáčiky majú z čoho vyberať.
Reagovať na správu

Pekný "hladoš".Aspoň naší návštevnici balkóna by stále niečo zobkali
.
Reagovať na správu

Milka, keď priletia títo stehlíci do mojej záhradky,
tak v priebehu polhodinky je 1 kg slnečnicových semienok fuč. 
Reagovať na správu

Pekný.Celá séria sa mi páči Martuška. 
Reagovať na správu

Pekné vtáčiky, ako vždy
My sme dnes trošku vyšli von, ale je tu ešte asi 30 cm snehu, tak sme sa po chvíli vrátili.
Reagovať na správu

Veď aj mňa v tom ťažkom hlbokom snehu tak boleli nohy, že som ledva k autu prišiel 
Reagovať na správu

Krásny vtáčik,moja galéria je na vtáčiky celkom chudobná.
Reagovať na správu

Matúš, som rada, že sa Ti vtáčik páči. Ja momentálne nemôžem chodiť do lesa - mám problém s chrbticou (zaseknutý nerv mi spôsobuje neskutočné bolesti) a tak fotím vtáčie návštevy
v mojej záhradke.
Reagovať na správu

Marti super vtáčikovská séria
Reagovať na správu

veľmi krásna stránka týchto vtáčikov,olé 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.