Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Sú to krásavci. Ale stále bojovne naladení. Odháňajú ostatné vtáčiky od potravy, ba dokonca sa klbčia aj medzi sebou.
Reagovať na správu

jeeej tento je kráásny
Reagovať na správu

... na kompakt vynikajúce foto, Marti 
Reagovať na správu

Ferko, ďakujem za pochvalu. Je to fotené na plný zoom a potom ešte orezané.
Reagovať na správu

Krásne farby.Pekné foto Martuška. 
Reagovať na správu

Tieto stehlíky sa pomerne ľahko fotia. Nie sú také ostražité ako sýkorky. Pokiaľ majú čo zobkať, tak neodlietajú.
Reagovať na správu

Tiež by som si ho rád cvakol, ale mne na balkón chodia len sýkorky.
Reagovať na správu

Janko, ak by si mal cestu do Bratislavy, môžeš si ho u mňa
v záhradke nafotiť.
Reagovať na správu

Ten úsmev na napadol preto, že pri súčasných cenách benzínu by to bol asi veľmi drahý špás a obrázok by vyšiel možno aj na niekoľko desiatok eur 
Reagovať na správu

Pekne si ho pohostila a za to ti pekne zapózoval. 
Reagovať na správu

Hezké fotečky. Marti, fotíš přes okno?
Reagovať na správu

Franto, toto je fotené vonku v záhradke. Z bytu sú fotené vtáčiky na závesnom kvetináči - cez otvorené okno.
Reagovať na správu

...tie fotky fotíš cez sklo ?
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.