Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Nacvičuje novú zostavu?Pekná momentka.Fajn foto Marti.
Reagovať na správu

Veru, bola to taká akrobatka.Raz bola dolu hlavou, inokedy prichytená len jednou nôžkou.
Reagovať na správu

Určitě lepší než televize.
Reagovať na správu

Mertuška, to je tak krásne vyfarbené vtáča a aj tié ostatné, tu si úžasne vystihla fazónu chrbátika, ako ho málokedy vidíme, alebo vôbec nevidíme... 
Reagovať na správu

Anička, sýkorka bola pôvodne vodorovne, ale kým som stlačila spúšť sa takto otočila.
Reagovať na správu

Na takú baštu by som sa aj ja dala pozvať 
Reagovať na správu

Beriem na vedomie a ďakujem za pozvanie. To je ešte z narodenín? Skúšala som sa dovolať cez skype, ale nebrala si to,škoda,mohli sme trocha pokecať 
Reagovať na správu

Slávka, tortu urobím čerstvú, len treba dať deň dopredu vedieť, kedy prídeš.
Čo sa týka SKYPE, mala som zapnutý PC, ale nebola som pri ňom. Keď som sa k nemu dostala, tak už zase Ty si nebola na SKYPE. 
Reagovať na správu

...máš cirkus zadarmo Marti
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.