Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Pekný vtáčik. Pred dvomi rokmi mi zahniezdili na záhrade. Vyliahli sa 4 mladé. Žili 2 dni, potom ich zlikvidovali túlavé mačky. Od vtedy mačky neznášam!
Reagovať na správu

Mne zase minulý rok vrana zlikvidovala dve mláďatká drozda čierneho - mali asi týždeň.
Reagovať na správu

pekny vtacik aj foto 
Reagovať na správu

Martuška, vidím že k Tebe chodia hádam všetky druhy vtáčkov. Pekný výber.
Reagovať na správu

Igor, chodí ich veľa, ale niektoré sa mi vôbec nedarí odfotiť. Napríklad králiček zlatohlavý - je neustále v pohybe a kým stlačím spúšť on je už schovaný pod smrekovým konárikom.
Reagovať na správu

Opäť parádny "cvak" krásneho vtáčatka, Martuška
.
Reagovať na správu

Milka, neviem odolať. Je to taký milý vtáčik, že aspoň jeden cvak vždy musím urobiť.
Reagovať na správu

Tak predsa aj červienka! Aj ja mám dnešnú.len aby ich už nebolo vela.
Reagovať na správu

Vidím, že nám chodia rovnaké vtáčiky do záhradky. Len škoda, že mne nechodí vrabec poľný.
Reagovať na správu

Veru,aj dnes tam boli poľné,aj jedna pinka,ale nedala mi šancu
Reagovať na správu

Aj mne chodia pinky do záhradky, ale tie sú veľmi opatrné. Ťažko sa fotia.
Reagovať na správu

Najrýchlejšie sú jednoznačne sýkorky, nevydržia ani sekundu bez pohybu.
Reagovať na správu

Zlatučké stvorenie.To musí byť radosť ich pozorovať.
Reagovať na správu

no teda! parádna fotečka, aj vtáčik 
Reagovať na správu

...je skutočne nádherný
Reagovať na správu

pekné zábery vtáčikov
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.