Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Pekne Ti sadla. Za mrazu su ustretovejsie. 
Reagovať na správu

10 minút som ju nemohla dobre cvaknúť - stále bola v pohybe (zobkala semienka), potom mi takto zapózovala a odletela.
Reagovať na správu

Milka, rozvešala som po záhradke závesné kvetináče do ktorých na mištičky sypem semiačka. Doposiaľ ich navštevovali len "moje" vrabce. No dnes okrem červienky tam prilietali aj sýkorky bielolíce a belasé. Ale tie som už nistihla odfotiť, lebo sme na obed išli s Ivetkou do Limbachu.
Reagovať na správu

super Marti. krásny vtacik aj foto....ale nieco mu chyba - zabudla si napisat, odkial si ho fotila 
Reagovať na správu

Ivetka, som rada že sa Ti červienka páči. To, odkiaľ je to fotené je moje tajomstvo. 
Reagovať na správu

má sa ochladiť,a veľmi
aj vtáčiky to asi cítia
Reagovať na správu

Zuzka, v noci tu mrzlo a už ráno prilietali do mojej záhradky najmä sýkorky bielolíce, belasé a táto červienka. Doobeda som varila, takže som nemohla fotiť - stihla som len pred odchodom do Limbachu cvaknúť túto červienku.
Reagovať na správu

Pěkná červenka. Už brzy budou zpívat. 
Reagovať na správu

Tá je krásna. A foto tiež.
Reagovať na správu

Marti, tebe tak tie vtáčiky pekne pózujú.
Ako to robíš?
Reagovať na správu

Ivo, vtáčiky nesmú zbadať objektív, lebo hneď odletia. Musíš sa maskovať a foťák tiež.
Reagovať na správu

Krasne foto aj vtacik. 
Reagovať na správu

krasne pozovala - herecka 
Reagovať na správu

Miloš, v tejto pozícii vydržala pár sekúnd. Stihla som ju len raz cvaknúť.
Reagovať na správu

Vtáčiky sú tvoja srdcovka 
Reagovať na správu

Veľmi pekné vtáčatko aj foto.Páči sa mi.
Reagovať na správu

tak tento je krásavec
Reagovať na správu

krásny vtáčik, u nás na zahrade sú sýkorky a sem tam vrabec, ale nestíham, lietajú ako strely
Reagovať na správu

Božka, konečne aj do mojej záhradky začali chodiť aj sýkorky. Dúfam, že sa mi podarí nejaké odfotiť, pretože sýkorky vletia do kŕmitka, "uchmatnú" semienko a odletia (a ja ani nestihnem zaostriť, nieto ešte stlačiť spúšť). 
Reagovať na správu

Super momentka. Krásny vtáčik.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Marta Everlingová
Čas a miesto:
27. 01. 2012, Bratislava - Vrakuňa
Popis:
Konečne do mojej záhradky zavítali aj iné vtáčiky ako vrabce a drozdy.
Identifikácia:
Identifikoval Marta Everlingová (Martula)
Ďalšie informácie:
ID: 308659; Zverejnené: 27. 01. 2012
Zaradené:
Ďalšie fotografie