Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Tibor, aj ja Vám obom prajem nádherné vianočné sviatky a do roku 2012 veľa zdravia, lásky, spokojnosti a splnenie všetkých, aj tých najtajnejších, želaní.
Reagovať na správu

Krásne Vianoce a šťastný Nový rok Ti prajem.
Reagovať na správu

Všetko dobré Tibor, krásne Vianoce, veľa zdravia šťastia a úspechov v novom roku 
Reagovať na správu

milý Tiborko, aj Tebe fšetko len to najlepčie 
Reagovať na správu

Tibi,všetko naj hlavne zdravie a pohodu prajem... 
Reagovať na správu

Pekné Vianoce a šťastný Nový rok
.
Reagovať na správu

Šťastné a veselé,veľa zdravia do Nového roku.
Reagovať na správu

Stastne a vesele Vianoce.
Reagovať na správu

Príjemné prežitie Vianoc a šťastný Nový rok.
Reagovať na správu

Veľa šťastia a zdravia prajem 
Reagovať na správu

krásne vianočné sviatky prajem
Reagovať na správu

Tibor prajem Ti krásne a pohodové sviatky 
Reagovať na správu

Veľa fotografických zážitkov a nálezov, pokojné Vianoce a všetky splnené priania v novom roku 2012 ti prajem 
Reagovať na správu

Tibču, nádherné Vianoce a všetko dobré v Novom roku
Reagovať na správu

Tibore přeji ti pěkné vánoce a v celém příštím roce mnoho štěstí a zdraví. Také ať se zadaří hodně zajímavých nálezů.
Reagovať na správu

Šťastné a veselé...
Reagovať na správu

Krásne vianočné sviatky veľa zdravia v Novom roku prajem.
Reagovať na správu

Šťastné a veselé..., všetko dobré v Novom roku 2012
Reagovať na správu

Krásné Vánoce a šťastný nový rok.
Reagovať na správu

Krásne Vianoce a prajem všetko dobré do nového roku 
Reagovať na správu

Mnoho zdraví, štěstí a splněných přání v Novém roce.
Reagovať na správu

... krásne a veselé Vianoce a do nového roku len to dobré 
Reagovať na správu

Príjemný zbytok Vianoc a šťastný nový rok prajú Ľ&J.
Reagovať na správu

Požehnané sviatky prajem.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.