Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

dobrý nápad 
nech sa Vám takto spolu darí aj v nasledujúcom roku
a všetkým za celú moju rodinku želám pohodové vianočné sviatky v kruhu najbližších 
Reagovať na správu

Veľa fotografických zážitkov a nálezov, pokojné vianoce a všetky splnené priania v novom roku 2012 prajem 
Reagovať na správu

Krásne Vianoce a šťastný Nový rok Vám prajem.
Reagovať na správu

Láďo prajem všetkým krásne sviatky, veľa pohody a veľa zaujímavých nálezov v ďalšom roku 
Reagovať na správu

Krásne Vianoce, zdravie a pohodu v Novom roku.
Reagovať na správu

Veselé Vianoce všetkým Vám ... 
Reagovať na správu

Vesele Vianoce a stastny Novy rok Vam vsetkym prajem.
Reagovať na správu

Krásne Vianoce, zdravie a pohodu v Novom roku.
Reagovať na správu

Laci aj Tebe šťastné a veselé Vianočné sviatky
Reagovať na správu

Príjemné prežitie Vianoc a všetko dobré v Novom Roku.
Reagovať na správu

Celému kolektívu MK Ratíškovice prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov a do roku 2012 veľa zsravia, veľa šťastia a veľa zaujímavých hubárkych nálezov.
Reagovať na správu

Krásne Vianoce a šťastný Nový rok prajem všetkým 
Reagovať na správu

Pekné Vianočné sviatky a šťastný nový rok všetkým... 
Reagovať na správu

Ať se vám v celém příštím roce vše daří.
Reagovať na správu

Krásne a požehnané sviatky prajem.
Reagovať na správu

Všetkým hubárom z Ratiškovíc prajem príjemné prežitie Vianočných sviatkov.
Reagovať na správu

Všetkým prajem krásne a veselé Vianoce a do nového roku len to dobré 
Reagovať na správu

nech sa vám darí! 
Reagovať na správu

Šťastné a veselé,veľa zdravia do nového roku.
Reagovať na správu

Veľa šťastia a zdravia prajem 
Reagovať na správu

krásne vianočné sviatky prajem
Reagovať na správu

Krásné Vánoce a hodně štěstí v novém roce přeji.
Reagovať na správu

Šťastné a veselé...
Reagovať na správu

Pekné sviatky a šťastný budúci rok pre celé Ratíškovice 
Reagovať na správu

Šťastné a veselé..., všetko dobré v Novom roku 2012
Reagovať na správu

Krásné Vánoce a šťastný nový rok.
Reagovať na správu

Krásne Vianoce a prajem všetko dobré do nového roku 
Reagovať na správu

Mnoho zdraví, štěstí a splněných přání v Novém roce.
Reagovať na správu

Príjemný zbytok Vianoc a šťastný nový rok prajú Ľ&J.
Reagovať na správu

Príjemné prežitie Sviatkov, veľa zdravia, šťastia a spokojnosti v novom roku.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.