Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Smutný pohľad!
To sú vývraty?
Reagovať na správu

Áno, presne tak. Pri odprátavaní vyvrátených stromov sa im podarilo odrezať i živé stromy.
Reagovať na správu

No, dostali sme minulý rok pekný darček 
Kde to bolo presnejšie ?
Reagovať na správu

Je to na trase Slnečné údolie smer na Pezinok k jazeru, kde sa chytajú ryby a vpravo sú kone, alebo naopak.Ešte je alternatíva, taká že som nerozumela- povedali Obrazky a ja som si vymyslela Oblazky.
Reagovať na správu

Na tej trase hovorime jednemu miestu pri obrazku. Je na razcesti aj taka Bozia muka,uz nova. Davno tam bol obrazok ako furmana presiel voz s drevom. Znacka ide aj povedla Kalvarie. Zisli ste do vinohradov pri takom docarbanom altanku?
Reagovať na správu

Tam som bola prvýkrát a zmokli sme, tak na spiatočnej ceste si toho moc nepamätám, len reštauráciu Rozalka s teplým čajom.
Reagovať na správu

No šak povím, pri Ondrovičovém obrázku, né ? 
Ten pôvodný s vysypaným vozom si dobre pamätám. A ako pekne zarastal do kmeňa.
Tá náhrada, je síce fajn spomienka, ale originál bol len jeden 
Tak tam si pamätám páni a dámy slušný dospelý les. S krúžiacim myšiakom. Dobre sme si pokecali - popískali.
Reagovať na správu

to je smutny pohlad irenka aj u nas na Zahori je to tak iste
Reagovať na správu

Chcel som napisat,ze ako u nas. Citam popis a je to u nas. 
Reagovať na správu

Všade je to rovnaké.
Reagovať na správu

Ale sa nedá, darmo sa nehovorí - silný ako buk.
Reagovať na správu

Aspon mala nahrada za dospely strom.Snaď sa preberie a rozrastie aj do vyšky
.
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.