daniel škvrnitý
Dama dama
Nasledujúce fotografie
sršeňRe: 1
Robert Olach
19. 08. 2012
Diskusia k fotografii

robert oprav si popis, omylom ti tam skočil opis húb na identifikovanie.
Reagovať na správu

ale dá sa to zmeniť, daj upraviť informácie o obrázku na spodku a potom sa tam dostaneš
Reagovať na správu

ide to.. len najskor odklikni, ze je to identifikovane, potom vymaz ten text a znova zaklikni, ze je to identifikovane a daj ulozit.
latinsky nazov: Dama dama
Reagovať na správu

Ja tam ten text vôbec nemám.Latinský názov som doplnil,dík.Bežný užívatelia tejto stránky maju smolu 
Reagovať na správu

Robo, nerozumeli sme si, zle som to vysvetlila.. klikni si dole na okienko "upravit informacie o obrazku", potom si odklikni bodku na "neidentifikovane", vymaz text v popise k identifikacii, znova zaklikni bodku na "identifikovane" a uplne dole klikni na okienko "upravit obrazok. Vyskusaj krok za krokom, uvidis, ze ti to pojde, tam aj naspat.. 
Reagovať na správu

pekné plodnice
ale inak super záber - muselo to byť fajn stretko
Reagovať na správu

Krásne kúsky Robo 
Reagovať na správu

nadherne su, paraaadicka!
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Robert Olach
Čas a miesto:
06. 11. 2010, Podhradie okr.Topolčany
Popis:
V obore
Identifikácia:
Identifikoval Robert Olach (blero)
Ďalšie informácie:
ID: 243981; Zverejnené: 07. 11. 2010, Model:Canon EOS 1000D; Clona:f/5.6; Čas:1/200s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:300/1mm
Zaradené:
Ďalšie fotografie