Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Ivetka,co robis s nozickami z bedli?My sme si dnes tiez doniesli spustu bedli a prave peciem hranolky z noziciek.Fantazia.Fajne,chrumkave.
Reagovať na správu

Milka Ty mi čítaš myšlienky...ja z nich budem robiť take tycinky, to som sa dozvedela TU, stonky sa narežú na rezance, posypú solou a razcou a vyprazia do zlatista....tak si uz robim na to chut
Reagovať na správu

Presne tak,na tenke rezanceky,parcentimetrove.Ked som nozicky rozkrojila na 6 kuskov,uz neboli tak chrumkave.A solili sme az potom.Tie prve kusky sme solili a strasne nam prskal olej.A odniesla som susedovi ochutnat,nepovedala som ,co to je,pochutil si a ked som povedala,ze je to z noziciek bedli,tak mi povedal,ci som striga,ked som to tak chrumkavo urobila z takeho niecoho.Nuz co, na bosorku sa necitim,aj ked ludom rozdavam bylinky na caje.
Reagovať na správu

Tak teraz som sa fakt schuti zasmiala
....no ved aj take carodejnice musia byť, aj mne tak obcas hovoria, lebo stale nieco vymyslam z byliniek....no co uz, je to nase poslanie 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Iveta Vašičková
Čas a miesto:
12. 09. 2010, Bratislava- Krasňany
Popis:
v listnatom lese rástlo veľa bedlí vysokých
Identifikácia:
Podľa makroskopických znakov
Identifikoval Iveta Vašičková (virtue205)
Exsikát neexistuje
Ďalšie informácie:
ID: 230568; Zverejnené: 12. 09. 2010
Zaradené:
Ďalšie fotografie