vrabci
Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Si sikovna, ze neodleteli.
Reagovať na správu

Sikovny bol moj syn. &tal na terase pri obchode a odtial si to priblizi a fotil oni boli pomerne dost daleko. Moj fotak by to neodfotil takto a nedalo mi nedat sem tu fotku
Reagovať na správu

pekné foto - asi mali dôležité rokovanie
Reagovať na správu

Aj tí sú naši,vydržali zimu.
Reagovať na správu

Ale ich tam je co? Su tam kazdy den. Ja ich ice nevidim ale je ich pocut
Reagovať na správu

Pekné zasadnutie vrabcov.Zasadali na svíbu?
Reagovať na správu

Moni tak syn je asi po tebe
Reagovať na správu

No neviem on ssi foti elektricky. chcel by fotak , uvidime. Ja ale v jeho veku som mala par oceneni za sutaze na polickach. Lenze vtedy neboli digitaly , obycajne praktiky smeny a podobne. Na rucny pohon
Reagovať na správu

Šikovný chlapec asi má šikovnú mamku
dávno som nevidel taku valnú hromadu vrabcov 
Reagovať na správu

A v telke bolo, že ich ubúda.
Pekné!
Reagovať na správu

No vsetko je mozne co ty vies ci su toto neni vsetky karloveske vrabce pokope? 
Reagovať na správu

Oni tam maju stale taky snem ja som ich tam nevidela ale ked som v praci tak ich je pocut a poriadne a musi ich tam byt hodne lebo je to poriadny krik
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Monika Zaklaiova
Čas a miesto:
08. 03. 2010, BA, Karlova Ves
Popis:
Asi oddychova chvilka uprava peria... fotil moj syn kamaratovym fotakom 
Ďalšie informácie:
ID: 189439; Zverejnené: 09. 03. 2010, Model:KODAK EASYSHARE ZD710 ZOOM DIGITAL CAMERA; Clona:f/3.7; Čas:1/400s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:6300/100mm (35mm ekvivalent: 380)
Zaradené:
Ďalšie fotografie