Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

krása, pekný biotop
Reagovať na správu

Dík 
Bol som sa len tak prejsť na miesta, kde som ešte nebol a našiel som kus veľmi peknej hory 
Reagovať na správu

Si ho vystihol.Aj ostatne zábery.
Reagovať na správu

No teda-riadny kus.
Reagovať na správu

Nádherné foto aj obsah
Reagovať na správu

No teda, paráda......
Reagovať na správu

Koncepčne vynikajúce.
Reagovať na správu

kompozicia je velmi dobra , ale problemom je ze to mas cele natocene doprava --- vsetky stromy sa snazia rast kolmo hore a tu su vsetky naklonene doprava 
Reagovať na správu

To ta šalena víchrica 
Keď sa časom naučím fotiť huby isto sa to zlepší 
Reagovať na správu

Veď huby si krásne odfotil, len stromy sa musíš doučiť a to je oveľa jednoduchšie. Ja sa vždy zapozerám na hubu a v pozadí odfotím brašňu alebo vak a všimnem si to až doma.
Reagovať na správu

Super záber ...
Velmi sa mi páčia zábery húb aj s krajinou...
http://www.ifwp.net/competition/compet_2...
Na nahliadnutie tiež pekná fotka. Zo súťaže medzinárodnej federácie fotografov prírody, kde sme Slovensko mimochodom získali dve ocenenia...
Reagovať na správu

Dík 
Teším sa ak sa mi sem tam dajaký záber vydarí 
Reagovať na správu

Tak toto sa ti veľmi vydarilo. To je ako pozvánka na huby aj s krásnym suvenírom, ktorý si prevzal víťaz! Ferko geniálny záber.
Reagovať na správu

Bombova fotka Fersa, ale priam disneyovske farby ma 
Neviem ako sa ti tak podarilo namiesat, zrejme asistovalo jesenne slnko..
Reagovať na správu

Velmi příjemné foto a ty barvy ...
Reagovať na správu

Perfektná fotka a samozrejme aj podpinka
Reagovať na správu

krásne, naozaj ako z rozprávky
Reagovať na správu

krásne foto ako z maľovanej rozprávky
podpňovka akoby mala oči, nos i ústa na hlúbiku
Reagovať na správu

Dík 
A vieš, že máš pravdu a lepšie je to vidno na malom obrázku.
Bude to isto "dedko michalko" 
Reagovať na správu

Atmosfera sa mi paci.
Reagovať na správu

Velmi vydarena fotka a aj krasna podpnovka
Reagovať na správu

Dík 
Teší ma, že upútala 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Mgr. František ŠARŽÍK
Kvalita:
Jedlá huba
Čas a miesto:
01. 10. 2009, Trenčín - Chocholanská dolina
Popis:
Okraj starého, prevážne bukového lesa.
Táto maxipňovka bola vysoká 18 cm, obvod klobúčika 28 cm a obvod hlúbika 14 cm 
Identifikácia:
Podľa makroskopických znakov
Identifikoval Mgr. František Šaržík (FerŠa)
Exsikát neexistuje
Ďalšie informácie:
ID: 173904; Zverejnené: 02. 10. 2009, Model:DMC-FZ50; Clona:f/11.0; Čas:10/80s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:74/10mm (35mm ekvivalent: 35)
Zaradené:
Užitočné linky:
Ďalšie fotografie