Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

Paráda, asi by som sa zbláznila od šťastia, keby som takéto našla. 
Reagovať na správu

Dík 
Nič si z toho nerob ja tieto riadky píšem tiež z psychiatrickej liečebne, kde budem tráviť zvyšok mojich dní pod dozorom statného ošetrovateľa 
Reagovať na správu

Isto museli sedieť na nich nejaké motýle keď si ich našiel!Skvelý nález!
Reagovať na správu

Dík 
Aj som sa hanbil ich sem poslať iba také "holé - bez motýľov", ale čo už. Možno nabudúce 
Reagovať na správu

Neuveriteľne krásne
Reagovať na správu

Dik 
Mám iba jedno miestočko ( asi 2x2m ) a to každoročne vydá v 2-3 vlnách asi 20-40 týchto krásavcov 
Reagovať na správu

To miestočko je presne .... bože zase sa mi pokazila klávesnica na počítači 
Reagovať na správu

Aj ja si hladam ich miestecko.
Reagovať na správu

Ja som ho našiel náhodou asi pred 10 rokmi a odvtedy si ich tam chodím pozbierať keď nastane ich čas 
Reagovať na správu

uzasne! to musela byt radost 
Reagovať na správu

No tak povedz, kde je to miestecko. Kazdy rok sa potesis z nasich foto a ani podrazky nebudes drat. 
Reagovať na správu

Viem, že Miloš apeluješ na moju vrodenú lenivosť, ale práve som si zohnal nové "kanady" a tak teda keď ich zoderiem, potom to vyzradím 
Reagovať na správu

Bronzáky idú jak našlapané,tiež mam cvaknutých zopár. 
Reagovať na správu

nádherná farba klobúkov - fascinujúce je, že sú všetky takmer rovnako veľká
Reagovať na správu

Dík 
Sú to naozaj ukážkové plodnice. Tieto tri boli takmer identické (asi 10-12 cm), dva boli ešte väčšie a päť o troška menších 
Reagovať na správu

fantazia.. ticho zavidim 
Reagovať na správu

Dík 
A zase si na ne nechcel sadnúť žiadny motýľ. Ja teda už neviem, čo by tie motýle chceli 
Reagovať na správu

Sú prekrásne-gratulujem.
Reagovať na správu

kokso tie sú. Škoda, toho slabšie zvládnutého svetla.
Reagovať na správu

Bolo pod mrakom, pred dažďom a v húštine, tak som rád, že to vyšlo aspoň tak
A žiadna škoda to nie je lebo to bolo iba rýchle dokumentačné foto bez veľkých príprav 
Reagovať na správu

mrak je ideálny ale to ostatné nie. Keď xceš pred dažďom utekať, tak sa s fotením asi babrať nebudeš a v húštine už naozaj nie
Závidím Ti ich. Bronzákov som videl iba zopár v živote 
Reagovať na správu

paráda, aj ja keď budem veľký nájdem podobné
ale vážne gratulujem.
Reagovať na správu

Dík 
Netreba čakať na veľkosť (ja už "veľký" asi nebudem), ale využiť tento mimoriadne priaznivý rok a dakde ich vysnoriť. U mňa rastú na rozhraní biotopov hríba dubového a hríba siného vo väčších remízkach zložených z trnky, hlohu, liesky, bolovice, brezy a opodiaľ musí stáť starší dub 
Reagovať na správu

TAK TOTO JE UPLNA PARADA !
klaniam sa majstre
keby som ja nasiel taketo miestecko tak si vedla neho snad postavim stan a cely rok cakam 
Reagovať na správu

O žiadnom majstrovi nemôže byť ani reči. Je to vec hľadania a náhody. Ja som stan nestaval, ale zo päť krát som bol nazrieť, či už neidú 
Reagovať na správu

Akoby ich jedna mater mala
, vsak ani nezaspim
...
Reagovať na správu

Šak ich aj mala a videl som ju keď odchádzala 
Už som si našiel i druhé, nie tak výdatné miestočko 
Reagovať na správu

Super.Radosť pozrieť a ticho závidieť.
Reagovať na správu

Sú neskutočne krásne ...
a vravíš, že v Zlatovskej doline ? Tá bola miestom mojich častých návštev v mladosti...
Reagovať na správu

Dík 
Vidíš Marti, Ty si zo Zlatovskej doliny odišla a ja som ju zase našiel a okrem motýlikov sa občas pritrafia i dajaké hríbiky 
Reagovať na správu

Ako podľa šlabikárovej predlohy, neviem, či som videl na tomto portáli niekedy krajší úlovok. moja poklona
Reagovať na správu

Nuž, hríbiky sa vydarili no foto nestojí za veľa a tak už počujem majiteľov zrkadloviek : "otrasná fotka, ja by som to veru oveľa lepšie vyfotil" a to ma teší 
Reagovať na správu

teeda..tie su fakt ukazkove.. 
Reagovať na správu

skoro mi sánka padla
Reagovať na správu

Už som si bol zodtieľ zhobrať ďalších päť podobných 
S tou sánkou pozor ! Ja som v zime padol zo sánok a dosť to bolelo. Ja viem, že to nie je to isté, ale i tak 
Reagovať na správu

Tak pri takomto náleze by som tam asi ostal sedieť hodne dlhú dobu a kochal by som sa do zbláznenia... báječnééé
Reagovať na správu

Dík 
Kochal som sa veru dosť dlhú dobu 
Reagovať na správu

Obdivujem a blahoželám.
Reagovať na správu

krása ... nenachádzam slová ... mne sa podarilo čosi podobné minulý rok na Hnilci ... na ploche cca 20x20 m som ich našla 27 ks. Bála som sa aj kamsi stúpiť aby som niečo nezašlapla ...
Reagovať na správu

tie su tak krásne, že už krajšie hádam ani nemôžu byť, úplne ako vymodelované, po takýchto túžim ale zatial som ich nenašiel
Reagovať na správu

..."bohvieako"? beťár jeden -spraviť lepšie ako vie 
Reagovať na správu

Velká gratulace,nádherný úlovek!- nejde o foto ,buď miluji houby a dokumemtuji to a nebo si hraji na fotografa.
a mně se líbí i ta fotka!
Reagovať na správu

Dík 
Ja som zatiaľ iba ten "dokumentarista húb" a časom budem možno i fotograf 
Reagovať na správu

no nádhera,ozaj krásne
Reagovať na správu

Dík 
Bronzáčiky potešili 
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.