Nasledujúce fotografie
Diskusia k fotografii

už rastú?...u nás len muchotrávky, je sucho
Reagovať na správu

Sbrala kolem kilo ale vidila aj jne hubari. Cervenejuce muchotravky nalezla 3 - uplne cervive a skapate. A 3 dubaky ve veku 20 dny...
Reagovať na správu

krásne, musím sa aj ja za nimi pozrieť
Reagovať na správu

Zbožňujem paprikáš z kuriatok a nokele...
Reagovať na správu

Pridala ve vinovom kebape, co je stejne ako cesky a madarsky gulas s masom, rajciakami, paprikami a prisadami.
Reagovať na správu

takisto ich vidím v polievke...
Reagovať na správu

Tiež sa na nich už teším.
Reagovať na správu

Stano, biehaj v sobotu do lesa, ze sa nevie bude prset alebo bude Sahara.
Reagovať na správu

Kuriatka sú dobré na všetko.Gratulujem,u nás ešte niesu.
Reagovať na správu

Krasne, chutne
...
Reagovať na správu

Diki Zuzan! Prvy raz nalezla tam blede kuriatko. Dosial - len obvykle a ametistove.
Reagovať na správu

Veľmi pekné. Tu ešte nerastú...
Reagovať na správu

Spoko, Maros. U vas je vlhko a cele leto budu huby. U nas - obavam sa - bude este jedna zla sezona.
Reagovať na správu

pekný nález i foto
Reagovať na správu
Váš názor alebo poznámka
Pred zaslaním príspevku do diskusie je potrebné prihlásiť sa použitím Vášho prihlasovacieho mena a hesla.
Informácie o fotografii
Autor fotografie:
Ivelina Assyova
Kvalita:
Výborná jedlá huba
Čas a miesto:
13. 06. 2009, Hora Liulin, BG
Identifikácia:
Podľa makroskopických znakov
Identifikoval Ivelina Assyova (Ivelina)
Exsikát neexistuje
Ďalšie informácie:
ID: 157547; Zverejnené: 17. 06. 2009, Model:DiMAGE Z10; Clona:f/3.2; Čas:10/600s; Blesk:Nie; Ohnisková vzdialenosť:60/10mm (35mm ekvivalent: 36)
Zaradené:
Užitočné linky:
Ďalšie fotografie